Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszerettem egy nőt de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerettem egy nőt de ő csak barátságot szeretne, érdemes tovább folytatom vele a barátságot vagy az nekem nagyon rossz fájdalmas lesz majd, mert esélyem sosem lesz nála?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy nővel nem sokat találkoztunk ès beszélgettünk és kezdek többet érezni iránta, de ő kijelentette hogy csak barátságot akar tőlem de abban benne lenne. Most egyelőre úgy néz ki hogy barátok vagyunk, holnap találkozok vele mint egy barát. Viszont lehet mégsem lesz ez nekem jó, mert mindig érezni fogom iránt és nagyon fog fájni amikor esetleg bepasizik vagy meséli a randiait vagy lehet idővel belémszeret?
2023. júl. 23. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátilag találkozol vele, akkor az gyakorlatilag mazochizmus. Ő valószínű, hogy azért akar csak barátságot veled, mert nem jössz be neki külsőre. Ez így neked nem éri meg.
2023. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, hagyd ott. Biztosan meg fogod kapni, hogy önző vagy, a barátság neked nem jelent semmit, hogy téged csak a dugás érdekel, meg hasonló baromságok, de ne foglalkozz vele. Ez mégcsak nem is önzőség, hanem a lehető legkorrektebb döntés. Az lenne az önző, gerinctelen viselkedés, ha vele maradnál barátként abban reménykedve, hogy egyszer majd hátha összejöttök...
2023. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne hazudd a képébe hogy a barátja vagy, ha ez nem igaz..?
2023. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én kb 2 éve vagyok ilyen helyzetben, bízva abban hogy hátha megszeret, de egyre inkább úgy látom ha fejre állok se lesz ebből semmi. Nekem is mindenki azt tanácsolta már nagyjából 1 év után, hogy hagyni kéne.
2023. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy a saját kérdésedet meg is válaszoltad, de mégsem lépsz.

Kétségeim vannak.

2023. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ti nem vagytok barátok. A nő talonban tart, te meg hagyod magad hülyére venni, mert abban reménykedsz, hogy majd egyszer cserébe leesik neked egy kis szex. Nem fog.

Ismerkedj olyannal, aki vevő rád, ne olyanra akaszkodj, aki csak megtűr a közelében.

2023. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? A nem az nem!
2023. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Egyetértek, csakhogy ez nem egy "nem". Ez egy "maradjunk barátok". Van különbség.
2023. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Igazából nincs, az is egy nem, csak virágnyelven.
2023. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

#8

- csokis fagyit kérek.

- csak vanília és eper van...


ennyi alapján megértenéd, hogy nem fogsz csokis fagyit kapni annak ellenére hogy nem lett kibetűzve hogy "NINCS CSOKIS FAGYI", vagy csak állnál ott szájtátva az idők végezetéig?


aki nem érti hogy a "maradjunk csak barátok" azt jelenti hogy "nem akarok dugni veled!!!!", az 100%,hogy szándékosan nem érti meg. hogy miért, azt nem tudom, lehet valami mártíromság, vagy a vágy, hogy később lehessen panaszkodni arra, hogy hogy tönkretettek titeket (az, hogy "éveket vártam egy nőre" mégiscsak hagnzatosabb, mint azt mondani hogy "bepróbálkoztam valakinél aki nem akart tőlem kapcsolatot, azt' ennyi") vagy a puszta mánia, hogy tovább lógjatok azon aki elutasitott titeket, passz.


Becsapásról akkor lenne szó ha a nő azt mondaná hogy hé figyi most, ebben a pillanatban nem tudok összejönni veled ebből és ebből az okból, de ha vársz pár hetet/hónapot/évet, akkor rendezem a dolgaimat és veled leszek. De akinek van tartása, az ebből is levágja, hogy nem kell a nőnek.


Barátnak maradni valakivel akinek nem akarsz a barátja lenni, átbszás, ami ironikus, tekintve hogy pont ti hiszitek hogy át vagytok bszva.

2023. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!