Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképtelen társak, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképtelen társak, közös találkozó?

Figyelt kérdés

Jó ideje olvasom a kérdéseket és válaszokat, amikből az jön le, igen sok ember tartózkodik itt az oldalon, akik segítségre szorulnak és az alapvető, hétköznapi élettel, kapcsolatteremtéssel és fenntartással kapcsolatos dolgok is nehézséget okoznak nekik.


Lenne igény egy közös találkozóra városonként, ahol mindenki személyesen, nem a betűk mögé bújva oszthatná meg a tapasztalatát? Akár elhívva egy-egy szakembert ezekre a csoportos gyűlésekre, aki végighallgatja és értékeli a problémákat, tanácsot ad, irányt mutat?


Tudom, hogy vannak önfejlesztő csoportok, de ez egy Gyakorispecifikus társulat lenne, a valóban fejlődésre vágyó férfiaknak és nőknek egyaránt. Úgy érzem, hogy a 18-40 közötti korosztály képviseltetheti magát leginkább, tapasztalatom szerint, aki 40 felett is magányosan, önsanyargatva él, nehezebben fog már változtatni ezen, beletörődött és ennek megfelelően alakította (át) az életét.


Mit szólnátok egy ilyesmihez? Ötleteket is szívesen fogadok, de ha azt írod, hogy "fúúú, ez hülyeség", egy kifejtést azért olvasnék erről.


2023. júl. 24. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

"Akár elhívva egy-egy szakembert ezekre a csoportos gyűlésekre, aki végighallgatja és értékeli a problémákat, tanácsot ad, irányt mutat?"


Miféle szakembert? Az ilyen életmódos lifecoach, foreveres vagy bármilyen pua vagy mlm-es marhaságokkal foglalkozó emberek nem szakemberek, csak munkakerülő lehúzós szarháziak.. pszichológus vagy pszichiáter pedig nem fog részt venni ilyen találkozón.


Egyébként ilyen találkozó azoknak akik magányosak annyira nem elvetemült ötlet.. az itteni közösséget tekintve viszont szerintem kevés normális ember menne el.

2023. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"pszichológus vagy pszichiáter pedig nem fog részt venni ilyen találkozón"


Erre azért ne vegyél mérget, mert hatni fog... :D

2023. júl. 24. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

#2


Megnézném, hogy melyik hivatalos praktizáló orvos fog elmenni külön kérésre random találkozóra ahova a nem létező isten sem tudja, hogy bárki eljön-e vagy sem.. még ha találsz is ilyet akkor nem kicsi összeget kell, hogy letegyél számára és minden megyében vagy nagyobb városokban (ország szinten mondjuk 5-6) ilyet leszervezni kb lehetetlen.


Illetve nem tudom mennyire "etikus" és orvosilag megengedett az ilyesmi, hogy mondjuk egy kocsmában vagy bárban tartsatok találkozót ahol ez megvalósul.. ha meg külön helyet terveztél akkor azt ki kell bérelni és szerintem ez tényleg nem egy olyan dolog ami megvalósítható lenne. :D


De persze mit is tudhatok én..

2023. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hányan lennének egy ilyen találkozón?

Az emberek nagyobb része pont azért van fent ezen az oldalon, mert ez teljesen anonim.

Eszük ágában sem lenne felvállalni, névvel arccal hogy milyen problémájuk van. Pont az a lényeg az egészben, hogy a problémájukról más ne tudjon. Itt névtelenül is megkérdezhetik ami érdekli őket.

Vannak itt magasabb pozíciókban dolgozók is. Közülük a többség már azt is letagadja, hogy feljár erre az oldalra. :)

Csomóan levelezgetnek itt privátban úgy hogy csak a másik nickjét tudják, de baromira nem akarnak személyesen találkozni senkivel.

A kezdeményezés részét értem (szakember segítsége), de az itt jelenlévőket nem hinném hogy rá lehetne venni ilyenekre. Csomó sérült pszichével rendelkező ember van itt, akik ez nem akarnák felvállalni (főleg aki minden héten új account-al regisztrálja újra és újra magát).

2023. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!