Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyenek lettek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek lettek a mai nők, mi megy itt a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
10 év után felmentem egy internetes társkereső oldalra, élő is fizettem, elkezdem nézni a nőket és az adatlapokat és valami hihetetlen rengeteg igényt, elvárást írnak le, szinte mindenki a tökéletes férfit keresi, kicsit ijesztő az egész amelyik normális volt azokra ráírtam értelmes kezdő levelet, szinte mindegyik vagy nem válaszolt vagy odaírta hogy bocsi de nem téged kereslek. Mem tartom magam rondának mások sem tartanak annak, de egyszerűen döbbenetes ami megy a párkapcsolati piacon kb egy hét után elment a kedvem, hogy barátnőm legyen, ilyen megfelelési kényszer miatt
2023. júl. 24. 20:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
62%
Próbálkozz a való életben.
2023. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
18%
Itt mi megy? Menj fel egy külföldi oldalra! 😅
2023. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%

Döbbenetes...


Mit képzelnek magukról, hogy le merik írni, hogy nem téged keresnek? :")



Basszus, én nőként is el tudom fogadni, ha valaki esetleg nem válaszol, vagy nem úgy nyilvánul meg. Miért? Nem vagyok egy sértődött kisgyerek, felnőtt nőként képes vagyok helyén kezelni ezeket a dolgokat.

2023. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%

Egyet értek Édesburgonyával, ez csak egy "ártalmatlan" kérdésbe bújtatott incelhiszti.


Kérdező, neked nem való a párkeresés.

2023. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez van. Én sem felelek meg a férfiak többségének. Ezen nincs sértődnivaló.
2023. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
15%
10-20 évvel
2023. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

Te sem a 70 lkilós, jelentéktelen Mancikáknak írtál, ugye?


Az igényekről meg ne beszéljünk, a férfiak akarnak kövéren, kopaszon, igénytelenül 10-20 évvel fiatalabb csinos nőt. Szerencsétlenek meg behánynak a sok vén kéjenctől.

2023. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
3%

Pedig most még ahhoz képest egész jó a piac. A háború miatt sok nő került rá a Nyugat-Európai férfiak választékára, így a magyar nők iránt lecsökkent a kereslet.

A háború előtt kígyóztak a sorok még külföldről is! Az volt az igazi cirkusz. Most ahhoz képest már nem is olyan rossz. Persze még most is szar, de reméljük a háború még tovább elhúzódik majd, így egyre jobb lesz :)

2023. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
"reméljük a háború még tovább elhúzódik majd" Huh de szép belsőd van neked, mint egy kibelezett rinocérosz.
2023. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Erre a múltkor is kértem valami bizonyítékot, akkor sem kaptam.
2023. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!