Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon a férfiak tekintetében jobb a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem tudom mert férfiakkal nem szoktam levelezni mert férfi vagyok, de nők tekintetében borzalmas a helyzet, nem írnak vissza, ha vissza is írnak pár szavas válaszok, irreális elvárások, hosszú listákat írnak aminek szerintem a férfiak többsége nem felel meg beszélgetni alig lehet velük...


Férfiak esetében jobb a helyzet velük lehet beszélgetni, nincsenek olyan nagy elvárásaik stb. például


2023. júl. 30. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Senki sem beszelgetni jar tarskeresore. Az pedig, hogy vannak elvarasok, az termeszetes. Egy munkahelyen is vannak elvarasok, dresscode stb, megse pampogsz erte.
2023. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Aha szóval akkor szerinted nem kell tudni, nem fontos beszélgetni egy kapcsolatban... értem
2023. júl. 30. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Miért mit vártál? Férfitöbblet van.

Majd meglátjuk mit hoz a jövő, a háború nem fog véget érni egyhamar, ráadásul Putyin szemet vetett Moldovára, Lengyelországra és Litvániára is, tehát még eszkalációra esetleg világháborúra is van esély. Akkor meg megfordulhat a nemek aránya, és akkor fordítva lesz. A pasik nem fognak visszaírni a nőknek.

2023. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Mi olyan nagy elvárás abban hogy legyél sportos és jóképű ,diplomával? És legyen pár 100 millió megtakarításod a saját ingatlanok és autók mellé?


Régen az életre alkalmatlanokat lerúgták a hegyről.

2023. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: Valaki világosítson már fel, hogy akkor mi az Istenért jársz fel egy társkeresőre, ha nem beszélgetni? Azonnal átmentek másik platformra, találkoztok egyből? Nem értem...
2023. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Pont, hogy a férfiaknak vannak illegális elvárásai a nők külsejet.illetően...
2023. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mik azok abhatalmas elvarások a nőktől kerdező?
2023. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
A társkeresőkön 3X-4X több férfi van. Próbálj meg ebből kiindulni.
2023. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. De attól még normálisabbak?
2023. júl. 30. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

"Férfiak esetében jobb a helyzet velük lehet beszélgetni, nincsenek olyan nagy elvárásaik stb."

Aha...

Egyrészt de, elég nagyok az elvárásaik, bár ez nézőpont kérdése, pl. nem várják ők el, hogy egy nő rengeteg időt és pénzt fektessen a külsejébe, elég nekik, ha csak úgy gyárilag (közel) tökéletes...

Másrészt miről is lehet velük beszélgetni? A szexről igen, mit, milyen pózban, hogyan stb. Más témákban tőlük is jönnek az egyszavas válaszok, ahák, igenek, értemek.

2023. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!