Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimálbérrel ismerkedni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimálbérrel ismerkedni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, jövő tavasszal telik le a 3 évem, akkor kezdem a szakvizsgáimat letenni. Korábban más szakon voltam, amit otthagytam, ezért végeztem ilyen későn. Iszonyú rosszul keresek, minden hónapban számolgatnom kell, hogy a hó végére is maradjon ennivalóra pénzem, pedig takarékoskodom, amennyire csak tudok, figyelem az akciókat. Ügyvédjelöltként minimalbért keresek, plusz ha viszek ügyfelet, utána kapok egy igazán jelképes összeget. Nem engedhetem meg magamnak, hogy beüljek egy étterembe, elmenjek szórakozni hétvégén, vagy akár a kedvenc zenekarom koncertjére. Van, hogy felajánlják a férfiak, hogy nem baj, majd fizetik ők, de engem ez olyan érzéssel tölt el, mintha a kitartottjuk lennék, amit semmiképp sem szeretnék. Őszintén, van olyan pasi, aki el tudja fogadni, hogy ingyenes programokat csináljunk a randizás alatt, vagy inkább csak akkor randizzak újra, ha megvan a szakvizsgám, amivel emelkedni fog a fizetésem is?
2023. júl. 30. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem diakkent nunkanelkulikent is volt pasim megis tejben vajban fürösztöttek.

A lehuzos pasikat akiknek csak a pénze miatt kell(ene)egy nő kerulni kell nagyon.

2023. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nőként simán lehetséges. Férfiként lennél eleve esélytelen, ha nagyon keveset keresel.
2023. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Azokra családot se lehetne alapozni akik azt várják egy nőtől hogy majd egyedul is felnevelje a kölyköket annyira önállo, ő meg nyugodtan léphessen le.

A penzre utazo pasikkal.nagyon ovatosnak kell.lenni vagy hátat forditani nekik.

2023. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Nőként már az is nagy dolog, hogy dolgozol. A férfiakkal szemben vannak csak magas elvárások.
2023. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Őszintén, azért úgy nehéz kapcsolatot fenntartani, ha pl.egy közös nyaralás vagy akár egy hosszúhétvége, mozi, színház ha csak havonta/kéthavonta egyszer sem fér bele. Neked nem telik rá, ezért a partner se menjen. Nem kell, hogy milliomos legyél, de én ilyen formában nem örülnék, ha te lennél a párom, mert akkor vagy mident egyedül fizetek vagy mondjak le ezekről.
2023. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ismerkedj. Majd később több pénzed lesz. Addig is lehet társad, társaságod, vannak jó ingyenes programok is. Ha meghív valami nem túl drága/számára nem megterhelő dologra, bátran fogadd el.
2023. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz kiegészítésként 1-1 órát korrepetálni vagy vizsgára felkészíteni valakit?
2023. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem annyira érdekli őket, én kapós voltam munkanélküliként is Tinderen, meg garantált bérminimummal is. Általában a férfiakban benne van, hogy nekik kell jól keresniük, annyit, hogy majd ha kiesel a munkából a gyerek miatt, el tudja tartani a családot, úgyhogy sokakat tényleg nem érdekel, hogy te csak keveset tudsz beletenni anyagilag. Esetleg kompenzálhatsz több házimunkával meg főzéssel.
2023. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Normális férfit nem fog ez zavarni. Azért nőként, ha eljön az ideje, te fogsz kiesni a munkaerőpiacról a szülés miatt, utána még akár évekig is otthon maradsz minimális bevétellel, szóval olyan férfira kell alapoznod, aki nem garasoskodó, hanem megosztja veled amilye van, hiszen az utódait te hordod ki stb. Most amelyik pali nem képes pár randin rád szánni néhány ezer forintot úgy, hogy tudja, hogy minimálbért keresel és minden forint számít, azt hanyagolni kell, mert nem nagyvonalú, hanem kicsinyes. Még a barátaimnak is fizettem a fogyasztását, amikor munkanélküliek voltak, nemhogy a kiszemeltemnek ne fizessek egy ebédet stb.
2023. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9.


Fogadj be 1-2 rászoruló kisebbségi családot is a környékről, ha már ilyen szeretetszolgálatos vagy.

2023. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!