Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 30-40 körüli férfi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30-40 körüli férfi van még akinek nem jut soha partner?

Figyelt kérdés

Te hogy dolgozod fel hogy senkinek nem kellesz? És egyedül magányosan kell leélned egy egész életet mondjuk olyan tényezők miatt


1, pl 176 cm vagy ami alacsony

2, pl nem 65 -70 kg vagy hanem 90

3, nem milliomos orvos - vállakozó családba születtél hanem szegénybe

4 csak érettségid van , ma meg már a félig fogyatékosok után is oda adjàk a diplomát > így úgy tűnhet mintha te lennél a hülyébb és elutasít

5, ha nem vagy jóképű


2023. aug. 3. 06:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Megvolt a napi hisztikérdés, most jobb?
2023. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

#1


Azért mert te nem veszel tudomást bizonyos dolgokról, az nem azt jelenti hogy nem is létezik! Te is férfi vagy és ugyan oylan sikertelen mint a többi aki ide ír. Ne játszd az agyad.

2023. aug. 3. 07:02
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Itt most nem rólam van szó, hanem arról, hogy neked a fő sikertelenséged az a személyiséged.. és az hogy ilyen mondva csinált dolgok mögé bújsz. Áruld el mikor próbáltál normálisan ismerkedni utoljára?
2023. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#3


Talán 4 éve. Amikor a kövérség még nem volt a listámon. 🤣

2023. aug. 3. 07:12
 5/45 anonim ***** válasza:
Mindegyik foglalt ha azt nézzük
2023. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
30%

90 kg mióta kövér?

Nyilván az átlagtól kicsit nagyobb a súlyod de szerintem koránt sem annyira vészes.. szerintem én már sok olyan embert láttam kapcsolatban aki több volt, mint 90 kg. Nyilván lesz akinek ezért nem fogsz tetszeni, de vannak nők akiknek tetszik ez a fajta testalkat is.

2023. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

#6


Szoktàl a nőkkel interneten csetelni ? Messenger stb? Mikor ismerkedés alatt szóba jön minek mi tetszik , kepcsere stb. Mindig ilyen 60 de maximum 70 kilós férfi képeket küldenek (amire állítják általános normal testalkat) nem 1x nem 20x futottam bele ilyen nőbe. Szóval nekik a 90 kg már egy dagadt disznó.

2023. aug. 3. 07:20
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

Felesleges ilyet kérdezni/felhozni. :D. Megvan a képcsere és ha van szimpátia meg érdeklődés akkor fogod és elhívod.. mi történhet? Max azt mondja, hogy nem. Nem lesz baj belőle.


Mellesleg ha ennyire zavar a súlyod akkor fogyni kell egy 10 kg-t. Nincs olyan, hogy nem és nem tudsz. Max nem figyelsz a kajádra és ez az ami számít, semmi más.

2023. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

Manapság már úgy ismerkednek az emberek, hogy random Bélákról meg Gizikről küldözgetnek egymásnak képeket? Én időmben még nem így volt.

Egyébként a lfszt sem érdekel, hogy a másik félnek mi tetszene az álmaiban, aztán még el is küldi... 🤦‍♀️Lát képet rólam, aztán ha nem tetszik, akkor lehet lelécelni. De minek áll velem szóba, ha nem tetszik a látvány, mert nem hasonlít az álmára?

2023. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Ha alacsony vagy, vagy csúnya az arcod, az alapból kizáró ok minden nőnél, márpedig rám mindkettő igaz. Jól keresek ugyan, de annyira nem, hogy a külsőmet kompenzáljam.
2023. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!