Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti egy filippínó vendégmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti egy filippínó vendégmunkást is alfább férfinak tartotok mint egy átlag magyart?

Figyelt kérdés

Tiszta sor hogy egy Nyugat-Európai férfi az alfaságban, státuszban kenterbe ver egy magyart a nők szemében. Én is már ha sétálok az utcán és hallok valami külföldi turistát egyből mondom magamba, hogy hát igen, ő itt egy alfa hím. Csak azért mert Nyugati.

De ugyanez igaz már egy utolsó filippínó gyári melósra is? Mert hogy sok helyen olvastam, hogy sok magyar nőnek már akkor se kellene magyar férfi ha ők lennének csak a világon.

Ti melyiket részesítitek előnyben? Filippínó vagy magyar pasi?



2023. aug. 6. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Egy filippínót hamarabb választanék mint egy magyar pasit
Egy magyart hamarabb választanék mint egy filippínó vendégmunkást
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Csőves nigakkal is előbb leállnak.
2023. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez attól függ mennyi pénzük van.
2023. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem az átlag magyarral van baj, hanem az idióták magyarral.
2023. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
idióta*
2023. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Magyar férfihoz mentem feleségül.
2023. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Magyar férfi vagyok, és egy gyönyörű osztrák feleségem van.
2023. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Küldenél priviben képet az osztrák feleségedről meg magadról? Nem mintha akarnék bármit csak nagyon érdekelne milyen a külsőségi kontraszt köztetek, mert tapasztalataim szerint egy osztrák "árja" nő nem nagyon áll le egy k-európai férfival. Nekem is tetszenek az osztrák nők, de nem nagyon vagyok kapós.
2023. aug. 6. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Bárki jöhet csak ne magyarral keljen összejönni.
2023. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
A magyar nép genetikailag meg mindenhogyan a legnagyobb selejt, utolsó primitív legalja véglények gyülekezete,odaragadt szarcsimbókok Európa segglyukán. A tipikus magyar férfi egy buta,rosszindulatú,gyűlölködő,semmirevaló csóró alkoholista nyomorult akinek a farka sem áll már fel,vagy ha fel is áll neki akkor jó hamar el is sül. Nyilván nem egy vonzó lehetőség egyetlen egészséges értékrendű nőnek sem. Szerencsére a határok nyitva vannak,így van választási lehetőség.
2023. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Igen mivel a magyar nőknek szent meggyőződése, hogy közülük még a duci nőknek is gazdag kigyúrt chad jár.
2023. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!