Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs meg a kémia, vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs meg a kémia, vonzalom dolog a nőknél az szinte majdnem mindig a külsőre vezethető vissza, hogy nem jön be neki külsőre a férfi?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2023. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindig, én már éreztem kémiát olyan férfi iránt is, aki egyáltalán nem volt az esetem, de a kisugárzása, a fellépése, hangja, illata miatt végem volt tőle.

Olyan is történt már, hogy bár kinézetre az esetem volt nem mozgatott meg bennem semmit hiába ismertem el, hogy jól néz ki.

Sőt olyasmi is előfordul, hogy lelkileg vonz valaki és nem szexuális téren. Mindenhogyan van.

2023. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez egy megmagyarázhatatlan dolog. Fontos a másik fellépése, a hangja, a stílusa, ha beszélgettek, akkor annak a gördülékenysége, a humora. Nyilván fontos az is, hogy a másik hogy viszonyul hozzám. Ha látom, hogy tetszem neki, az is egy elég fontos szempont.
2023. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Legtöbb esetben erről van szó.
2023. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nálam a kémia bárhol jelen lehet. A legjobb barátaim attól a legjobbak, hogy megvan a kémia. Ez nem testi dolog, ez agyi ráhangolódás.
2023. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem.

Sokszor volt hogy kép alapján vonzónak találtam valakit majd beszélgetni kezdtünk és el is múlt a vonzalom. Vagy épp személyesen a gesztusai, artikulációi nem jöttek be.

2023. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni: nálam nem, sőt, pont ez a bosszantó, hogy számomra, az én mércém szerint tök helyes a férfi, jól néz ki, de megérint, megcsókol stb., és semmi... semmit nem érzek, semleges, és nem értem, hogy miért, ha egyszer tetszik.
2023. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Szinte mindig, igen.

De van amikor tényleg bizonyos dolgok miatt az alapból a nőnek tetsző pasiból egyből kiábrándul a csaj. Angolul ez az "ick".

Ezt bármi okozhatja pl.: a fazonnak lányos hangja van, büdös, van valami furcsa szokása, de tényleg szinte bármi lehet, nem is kell feltétlenül durva dolgokra gondolni (hogy pl. rohadnak a fogai).

2023. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha van pénzed ez feledteti a kémiát.

Ne aggódj

2023. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Összetett a dolog, lásd a 2-es válaszát, de végső soron a testeddel fog közösülni, nem pedig a lelkeddel meg a stílusoddal. Tehát a szexuális vonzalom (ami minket érdekel, férfiakat) a külsőn áll vagy bukik.


A nőknél ennél komplexebb a dolog, nekik egyfajta kémia kell egy barátsághoz (lelki társ, lelki szemetesláda) vagy a szimpátiához (közös kapcsolódási pontok, érdeklődési kör, nekik nem elég az, hogy egy számukra vonzó egyeddel szépen mosolyognak egymásra és nem szólnak egy mukkot sem), de ettől még nem lesz belőle szexuális kémia.


Ezért van az, hogy friendzone srácként nem értik, hogy miért nem tudsz becsajozni, pedig annyira szuper pasi vagy, csak éppen nem az esetük.


Vagy ezért van az, amikor pont azt szeretik benned, ami miatt sose jönnének össze veled (komoly kapcsolatra), közben meg megfeledkeznek arról, hogy szexnél ennek nincs jelentősége, de nem úgy, nem olyan szemmel néznek rád. De addig, amíg erre a témára nem kerül a sor vagy nem próbálkozol náluk olyan jól elvannak veled, még vágyják is a társaságodat, akár még meg is hívnak, az italodat is fizetik. Csak szórakoztasd őket, de ne akarj senkitől semmit.

2023. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!