Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nőknél tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőknél tényleg nem próbálkoznak olyan sokan, mint elsőre gondolnánk?

Figyelt kérdés
Elsőre azt gondolnám, hogy ők úgyis annyi figyelmet kapnak és minden ujjukra tíz férfi jut, hogy nincs értelme beállni a sorba. Viszont olyant is hallottam, hogy a legtöbben csak nézik őket a távolból vagy úgy mondanak valami jópofaságból, de érdemben, normális stílusban nem mernek közeledni. Alapból mindenki azt gondolja, hogy biztos van pasija vagy csak úgy rázza le magáról a kérőket, eszébe sem jutna senkinek, hogy problémája lehet a társkereséssel. Meg sok szép nő valahogy olyan flegmatikusan is viselkedik, lehet ez is csak egy eszköz, hogy távol tartsa magától az érdeklődőket, de belül kedves lenne, ha jobban megismernék.

2023. aug. 14. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Én viszonylag jó nőnek számítok, alacsony vagyok, ilyen “kondis alkatom” van, izmos combok, kerek fenék, lapos has, arcra is egész szép vagyok.


Utcán, kondiban, boltban, meg ilyen random helyeken gyakorlatilag soha nem szólítanak le. Talán évente egyszer, ha előfordul ilyen. Szórakozóhelyen viszont folyamat van jelentkező, és szinte csak izmos, jó pasik. Szóval igen, tényleg nem próbálkoznak olyan sokan, mint gondolnád - legalábbis hétköznapi helyeken. Neten nem posztolok semmit, így engem ott se nagyon találnak be, persze ha tennék ki képeket, akkor gyanítom sok üzi jönne.

2023. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt tök relatív mi a szép. Ott van pl.: Kulcsár Edina szépségkirálynő aki szerintem marhára nem szép. Igen tudom, hogy szült nem rég (pedig nem követem, de a csapból is az a nő folyik), de szerintem évekkel ezelőtt se volt szép, számomra nem szép az arca.


Vagy pl.: Julia Roberts. Nem csúnya, de nekem nem szép, inkább jó a kisugárzása.

És még ezernyi példa lehetne.


A másik, hogy szerintem a társkeresés valamilyen szinten a statisztikán is múlik. Én akkor kaptam sok férfi figyelmet (már a korábbi tapasztalataimhoz képest) amikor egyszerűen csak sokat voltam vegyes közegben, ahol sok volt a férfi és mindig olyan szitukban találkoztunk ahol mindenki simán odament mindenkihez.


A másik, hogy a különböző kultúrák hozzáállása is más a szépséghez és az emberekhez. Amikor anno Erasmuson voltam és mindenféle ember volt, akkor tapasztaltam ezt, hogy vannak olyan nációból származó (pl.: ausztrálok) akik simán odamennek, nem idegeskednek, stb.


Persze ez egyénfüggő is nagyban.


Ha egy kis faluban laksz és sehova se mész, csak a boltba akkor nehéz lesz párt találni, ha nem lakik ott sok potenciális egyén.


Szóval ízlés, mentalitás, egyéni beállítottság, szerencse, kisugárzás, stb stb.


Van egy barátnőm aki amúgy szép lány, de nem kiemelkedő szépségkirálynő. Szemyiségre is egy aranyos, kedves, imádnivaló lány, empatikus de szerintem elsőre, külső szemlélőként kicsit olyan semmilyen. Én tudom, hogy nem az, de majdnem 10 éve ismerem. Mégis van benne valami amit a pasik imádnak, mert minden buiba fel akarják szedni és kb. mindig van barátja.

2023. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Egoizmus nélkül szerintem vagyok egy 10/7,5-8as csaj. Soha, de tényleg SOHA senki nem jön oda hozzám a való életben :D

Múltkor elmentünk bulizni, csak a sokkal öregebbek, leszedáltak, kb ilyen mónika show szintű emberkék a “veszteni nem lehet semmit” alapon találtak be.

Nekem nagyon nehéz a párkeresés. Furcsamód úgy vettem észre hogy a dating appok nekem segítenek, sok matchem van mert gondolom a pasik megnyugszanak hogy egyrészt nem jön visszautasítás hogy foglalt az illető vagy hogy nem tetszesz neki (mert akkor nyilván nem lett volna match).

2023. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Dehogynem probalkoznak. Volt egy baratnom, gyonyoru volt, modell szintu. Minden ismerosom csorgatta ra a nyalat.

Alap volt, hogy facebookon/instan minimum napi 1 srac rairt vagy bejelolte. Kavezokban is rendszeresen leszolitottak.


A titok a dolgok mogott amugy annyi, hogy az emberek mindenert IS szeretnek panaszkodni. Ha az a tema, hogy mennyi nyomi szolitja le oket, akkor hirtelen jonnek a sztorik. Ha az a tema, hogy senki sem szolitja le oket, akkor meg az a szoveg jon. Ilyen sokak termeszete.

2023. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
#3 milyen szórakozóhelyen voltál? Engem Pesten mindig tök jó pasik találnak be. Nem rosszból, de akkor vagy én vagyok 10/10, vagy te nem vagy 10/8 xd Jó nőkhöz nem nagyon mennek oda lecsúszott öreg alakok, hozzám soha nem szoktak. Úgyis tudják, hogy lepattintási lenne belőle.
2023. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Jó nőnek tartom magamat. Engem is rengetegen megnéznek, de főként csak szórakozóhelyen jönnek oda, bár előfordult már, hogy utcán kaptam bókokat idegenektől.


Mivel szórakozni nem járok, nem hajtom a pasikat, így egyelőre marad a szemezgetés:D

2023. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Definíció szerint "jócsaj" vagyok, magas, szőke, vékony, egész formás / sportos és szép az arcom. Nagyon sokszor látom, hogy megnéznek pl utcán, de senki nem jön oda ismerkedni (szerencsére). Munkahelyen, vagy más ismerősi körben sem igen próbálkoznak és ez nekem így sokkal kényelmesebb. Megkaptam már párszor, hogy olyan elérhetetlennek tűnök, de mivel van párom, nem baj az :D
2023. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Persze, a jó nők pont arról híresek, hogy alig próbálkoznak náluk.

Csak kb a taxistól kezdve, a munkatársakon át, az pénztárosig úgy mindenki.

Tudom, látom, mondják.

Szóval ne legyenek illúzióid.

2023. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

Na már megy is a lepontozás.

Igen, biztos van pár csinos lany akinek nem probalkoznak, de annak megvan az oka is.

1. Otthon ül és nem jar el sehova, a munkahelyen is csak nők vannak.

2. Elég ha megszólal és azt sem tudják hova meneküljenek, mert egy utálatos, okádék természetű nő, mentális problémákkal, mint az ide irogatók többsége.

2023. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Valójában mindenki tisztában van vele, hogy milyen egy szép/szebb nő.


És egész biztos, hogy próbálkoznak náluk.


Ha az adott nő magasabb pozícióban van,m vagy híresebb személyiség akkor a hozzá hasonlók ismerkednek velük, a többieket pedig érthető módon észre sem veszik, azon kívül pedig mindegyiknél próbálkoznak.


egy kivétel van!

Ha elbújik otthon, nem jár sehová, nincs fent közösségi oldalakon vagy nincsenek fent képei, nincs fent társkeresőn és kb. otthonról dolgozik, és ezen kívül mindenhová autóval jár, boltba meg elmegy helyette anyu apu.

2023. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!