Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során a pszichológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során a pszichológus vagy pszichológiával foglalkozó nőket messze el kell kerülni mert könnyen át tudnak látni rajtad, a hibáidon stb.?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pont az vonzó hogy igazán lát engem... mondjuk én nem is probalok átejteni senkit
2023. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség.

Még csak azt se mondanám, hogy egy fiatal, pályakezdő pszichológus sokkal jobb emberismerő, mintha más foglalkozású lenne.

Amúgy keresztfiam barátnője gyerekpszichológus. Nem hinném, hogy a párkapcsolatukban ennek lenne jelentősége, viszont a gyerekekkel (pl. családi összejövetelen a mieinkkel is) nagy szeretettel foglalkozik. És persze jól esett, amikor azt mondta róluk fülig érő szájjal, hogy "igazi tündérek". Eszerint nem szülői elfogultság, amikor én ugyanezt gondolom róluk. :-)

2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, amelyik ki tudja kapcsolni ezen részét a magánéletben, de lényegesebben helyzeti előnyben vannak e téren. Azonban a normális inkább tanításra használná a pasival szemben, nem lealázás végett.
2023. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
20%
Inkább azért kerüld őket, mert 99%-ban gázos emberek végzik el. :D
2023. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!