Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt olvastam hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam hogy a legtöbb férfi olyan nővel jön össze aki valójában nem is az esete, igaz ez? Én nem tudnék még csak kezdeményezni sem olyannál aki nem az esetem, hogyan lehet ezt megtanulni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom megjátszani magamat sajnos, hogy tetszik egy lány ha nem is, lehet így egyedül maradok...

2023. aug. 19. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem igaz.

Én például olyannal jönnék össze aki külsőre tetszik, belsőre meg tud fogni és törődik velem.

2023. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

Ez a nőkre igaz, nem a férfiakra. A férfiaknak kb minden nő az esetük, csak ne legyen szélsőségesen elhízva, legyen cickója meg lyuk rajta és minimális smink/csini ruha legyen rajta.


Hol olvastad?

2023. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként csak nézz meg esküvői képeket, amiken a nő csinos, kivétel nélkül, még a ducik is megfelelő hajjal és sminkkel és ruhával, mind mind hercegnő. A férfiak meg.. alacsony, kopasz(odó), pocakos, magas-sovány, szőröstestű, ápolatlan nem formára nyírt testszőrzet, még a puccos ruha és a fodrász sem segít rajtuk.
2023. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es A férfiaknak kb minden nő az esetük szerintem ez nem igaz legalábbis rám nem, akkor nagyon könnyű dolgom lenne.
2023. aug. 19. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Biztos azért ekkora biznisz a női szépségipar, mert a férfiaknak minden nő az esete, hát persze.
2023. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez pont inkább a nőkre jellemző, állandóan összejönnek olyan férfiakkal akit valójában nem tartanak vonzónak csak ilyen olyan szempontjaiknak megfelelnek, ezért köt ki a legtöbb házasság teljesen szexmentesen.
2023. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös ott a pont.
2023. aug. 19. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A férfi szépségipar is ekkora biznisz, csak oda kell venned a konditermes-testépítő részt is, meg a sportmárkákat. Az is flancolás miatt van, főleg mikor bejött az airmax emeltebb sarkú cipője, ami nem volt ciki alacsony pasiknak sem, hogy csaljanak pár centit:D Barbershopból már szinte több van a belvárosban, mint körmösből.
2023. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindkét nemnél fontos a kinézet. Bár én úgy vagyok vele ha nem az esetem egy nő, akkor kenhet magára sminket, festetheti a haját, akkor sem lesz az.
2023. aug. 19. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen különben nem lenne annyi megcsalas.

A tarsker tele van foglalt pasikkal. Egyik se olyannal jár aki neki az istennő. Mert azokat nem kapják meg.

2023. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!