Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas jóképűként nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas jóképűként nekem is nehéz lenne magyar férfiként Nyugat-Európában az ismerkedés, ha kivándorolnék?

Figyelt kérdés
Itt is és máshol is folyamatosan ezt hallom magyar férfiaktól, akik voltak vagy vannak kint nyugaton, hogy a nyugati nők semmibe nézik a magyar férfiakat, kivándoroltként nehéz ott kint ismerkedni és hasonlók. Nem tudom ez viszont csak ettől függ, hogy megtudják te "csóró" keleti bevándorló vagy és akkor pont, ott a vége, vagy pedig ugyanúgy számít-e a kinézet és hasonlók. Vagy ezt olyan férfiak írják, akik itthon sem voltak annyira kapósak, hogy ott kint nehéz ismerkedni. Kíváncsi vagyok.
2023. aug. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magyar származás a probléma, hanem a mentalítás. Én 12 éve itt élek és már látom a különbséget egy itt született és egy kivándorolt férfi között, származástól függetlenül.

Egy itt született férfi (lehet az arab vagy török is) sokkal liberálisabb, mint egy már felnőttként ide települt magyar/lengyel/litván, stb..

A konzervatív nézetekből nem kérnek a nyugati nők.

2023. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ennek az ellenkezője igaz. Németországban már (főleg egy nagyvárosban, jelen példában Berlinben) egy 160 centis, csúnya, anti-férfi haverom is futószalagon hozza össze a randikat. Magyarországon soha életében nem tudott összehozni egy randit sem.
2023. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. A mentalitást nem látom gondnak soha. Sokadlagos, szinte nem létező szempont, ha a vonzalom megvan az elején. Akit szépnek látunk kívül, azt utána szépnek akarjuk nagyon látni belül is. Így működik az emberi psziché. Ha egy jóképű és egy csúnya férfi ugyanazt gondolja pontosan, akkor is a jóképű fog találni bőven nőket, míg a csúnyára meg ráfogják, hogy a gondolkodása miatt nem talál, miközben ugyanazt gondolja, mint a jóképű.


Viszonylag konzervatívként (de nem fideszesként/mihazánkosként) Budapesten is tudok ismerkedni gond nélkül a liberálisabb lányok tengerében.

2023. aug. 22. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, magyarul te inkább csak rövidtávúra gondolsz, ugye?
2023. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!