Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől kerül 1 nő havercsaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kerül 1 nő havercsaj kategóriába?

Figyelt kérdés
Ha jól kijön mindenkivel, a férfiakkal is, kedves vicces, lehet vele mindenről dumálni, átlagos kinézet. Akkor mégis miért mindig a havercsaj kategóriába sodródik nem barátnő alapanyagnak? Túl komolytalannak tűnne?

2023. aug. 23. 17:00
 1/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
Ha minden egyben van, akkor MERJ nyitni te is. Csodákra képes.
2023. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Noshàt, csak tippünk lehet:


-túl férfias viselkedés/külső.

-Nem attraktív külső.

-Rossz hír a faluban 😉

2023. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem elég vonzó. Én sportos, vékony nő vagyok, ezidáig nem volt olyan férfi, aki csak barátnak akart volna. Ezért nincsenek is már fiú barátaim 20 éves korom óta. Akik voltak is mind bepróbálkoztak.
2023. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Azért, mert havercsajként viselkedik.

Mindenkivel viháncol, mindenkivel cseverészik, közvetlenkedik? Ezt egy haver szokta csinálni.

Mi izgi van egy olyan csajban, aki mindenkinek ugyanúgy teszi-veszi magát és mindenki számára ugyanannyira elérhető? Semmi.

2023. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
#4 mivan? Ha valaki cseverészik, viccelődik, az csak haver lehet? Csak az lehet barátnő alapanyag, aki egy befordult fapina? Szerintem nagyon el vagy tévedve…mint írtam, ez semmi máson nem múlik, csakis a külső vonzalmon. Akit dugnának, azzal nem haverkodnak.
2023. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:
100%
4/ A könnyűvérű nők is sok mindenkivel viccelődnek, dumálgatnak, flörtölnek és ha úgy adódik le is fekszenek jó pár pasival, aki nekik bejön! Volt már olyan barátnőm, aki első randin szexelt velem és mégis komoly kapcsolat lett belőle. Egyébként nálam az kerül havercsaj kategóriába, aki egyáltalán nem jön be nekem kinézetre.
2023. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!