Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem aktívan keres párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem aktívan keres párt, annak nem is lesz soha?

Figyelt kérdés
Férfiakra gondolok elsősorban, mert nőknél kezdeményeznek úgyis. Az aktívot arra értem, hogy ráhajtasz az összes potenciális csajra és hívod randira, mész utánuk. Én eljárok társaságba, beszélgetek lányokkal, néha el is hívok egyet-egyet randira, de lassabban csak és nem mutatom olyan egyértelműen az elején, hogy vágyom rá, a megismeréshez idő kell és nem kell feltétlenül mindenkivel párkapcsolatra törekedni, ha van pár jó beszélgetés már az is jó. Nekem haverjaim mondták, hogy tulajdonképpen ők is ugyanezt csinálnák, csak sokkal aktívabban, rámenősebben, nem lehet ennyire ráérősen. Lehet, hogy igazuk van.

2023. aug. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nő vagyok de ha nem társeresőztem volna soha nem lett volna gimi tán párom. Nőknél úgyis kezdeményeznek... Ja, ha vékony, szép, stílusos, akkor igen. Meg ha olyan a munkája hogy annak kapcsán találkozik új emberekkel. Hát nekem ez nem jött össze úgyhogy maradtam a társkeresőnél, de legalább lett barátom.
2023. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

De attól még lehet.

Társkeresőzni nincs értelme, csak a külsőségekről szól. Szóval ha ezt tekinted aktív párkeresésnek akkor valószínűleg nem lesz soha olyan embernek párja aki nem néz ki elég jól (majdnem tökéletesen).

A random odamegyünk az utcán csajokhoz dolog, pedig megint csak értelmetlen, hacsak nincs valami extrém jó szöveged, fellépésed (és persze külsőd).

Szerintem a "nem aktív" társkeresés inkább jelenti azt, hogy összejössz egy olyannal aki régóta a tágabb/szűkebb baráti, haveri köröd tagja. Elvégre így sokkal könnyebb. Más kérdés, hogy van-e elég olyan potenciális jelölt a társaságban, aki hajlandó tőled bármit is.

Szóval akinek van lehetősége baráti társaságon belül ismerkedni, annak nem szükséges úgymond "aktívnak" lenni.

Akinek nincs, hát az próbálkozhat a társkeresőzéssel vagy leszólítgatással, de szerintem ez nem túl működőképes dolog átlag emberként.

2023. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mostanában én is gondolkodtam ezen a kérdésen 22 éves nőként.

Jó, tudom nőknél kezdeményeznek úgy is egy általános igazság. De úristen de megnéznélek nőként hogy mennyire örülsz, hogy egy dupla annyi idős alkoholista gusztustalanul bepróbálkozik nálad. Vagy hogyha egy általános iskolás szintjén lévő ápolatlan külsejű felnőtt gyerek megkörnyékez, vagy valaki odaszól hogy basználak.

Mert ilyenek tényleg vannak, de számomra ezek ego növelésre se jók, mert tudom ez is ilyen általános tény, hogy arra használunk sok férfit.

Viszont olyan hogy normális fiú/férfi megközelít az nálam pl nagyon ritka, pedig eskü nem is vagyok ronda meg a személyiségem se nagyon szar. És ebből a rengeteg alkalomból, amikor megkörnyékeztek se volt egy olyan se, hogy mind2 részről meg lett volna a szimpátia vagy alakult volna valami normális.

Úgyhogy most hogy túl tárgyaltam azt, amit nem is kérdeztél (bocsi :D), nem tudom őszintén. Nekem is ezt mondta a barátnőim, hogy jaj nem kell azt keresni, majd jön ha jönnie kell. Nem kell ragorcsolni, legyek teljes kapcsolat nélkül is stb, de ez mind meg van már úgy érzem.

Mégis, hogyha nem kerestem online valakit, vagy nem tettem érte stb akkor nem volt soha senki. Úgyhogy őszintén nem tudom mi erre a kérdésre a válasz, és várom valaki hátha tud rá valami életbölcsességet írni. Mert úgy érzem erre csak akkor fogunk tudni válaszolni, ha majd nem tudom hány évvel később visszanézve látjuk hogy mi történt az életünkben.

Én is igazából csak vagyok, nyitott vagyok, megyek ahova visz az élet, programokra járok, társaságban vagyok, de nem nagyon erőltetem a dolgot.

De nyilván én sem akarom azt, hogy várjak a semmire és ne találjam meg azt, akivel ha nem is örökre, de sokáig együtt legyünk szeretetben.

Úgyhogy ez számomra is dilemma. Tudom ezzel nem segítettem igazából semmit, de legalább láthatod, hogy nem vagy egyedül és van akinek nőként sem sokkal könnyebb a helyzete. Mindenesetre sok sikert, remélem hogy megtalálod a számodra megfelelő partnert! :)

2023. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is kívánom neked! :)
2023. aug. 25. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

3

Igyamez jutottbeszembe! Akkor kezdeményeznek a nőknél, ha vékony, szép, amugy.nem! Raadásul, a "basználak", és a nős pasik basznivágyó hada, nem gondolom, hofy számitana

2023. aug. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ez a kérdés kicsit egyszerűbb mint itt képzelik

A párkapcsolat 2 módon jöhet létre:

Vagy a férfi kezdeményez a nőnél

Vagy a nő kezdeményez a férfinál

Akárhogy is, valamelyik valamilyen módon kell hogy létrejöjjön valami

Szóval ha nálad nem kezdeményeznek akkor a feladat rád hárul, akármilyen nemű vagy. Vagy egyedül maradsz.

Én például feladtam és elengedtem a társkeresést. Semmi esélyét nem láttam már hogy lesz már nőm. Aztán egy nő elhívott egy koncertre.

Ott én lesmároltam, majd felhívott magához, később összejöttünk.

Tehát hatalmas szerencsém is volt hogy egyszer véletlenül egy nő megtette a kezdeményezést. Nem feltétlenül alakul ilyen szerencse mindenkinél. Tehát nem szerencsés erre várni

2023. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os: Nekem is így lett anno csajom. Ő jött oda hozzám, kvázi ő szedett fel. 3 évig voltunk együtt, majd megcsalt és kidobott.

Azóta egyedül vagyok. 2X ugyanez viszont kétlem, hogy megtörténhetne. Akkoriban még jól néztem ki csak hülye voltam a csajozáshoz. Utólag már látom, hogy mennyi lehetőségem lett volna, olyan nőkkel akikkel biztos vagyok benne, hogy jól működne a dolog.

Ma már szarul nézek ki, szóval KIZÁRT, hogy bárki is kezdeményezne nálam. Viszont én sem fogok, megszívtam már sokszor ezzel, legtöbbsör csúnya pofára esés lett a vége. 2 éve még volt hogy egy csaj jött oda hozzám, randiztunk, smároltunk, aztán amikor úgy voltam vele, hogy tök jól megy a dolog, kijelentett ,hogy amúgy semmit nem akar tőlem, abszolút nem vagyok az esete stb.


3-as:

"egy dupla annyi idős alkoholista gusztustalanul bepróbálkozik nálad. Vagy hogyha egy általános iskolás szintjén lévő ápolatlan külsejű felnőtt gyerek megkörnyékez, vagy valaki odaszól hogy basználak."


Az a baj, hogy a nők 99%-a egy normális, de nem jóképű férfit is ilyennek tekint. Szóval ha tegyük fel én nem vagyok az eseted (mert nézek ki extra jól), hiába ölötzködöm normálisan, hiába vagy ápolt és megyek oda hozzád kulturáltan, normálisan ugyanúgy azt gondolnád, hogy "mit akar ez a gusztustalan féreg, fúj".

2023. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj itt
2023. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!