Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dobál fel értesítést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobál fel értesítést a Facebook társkereső, amikor nem is vagyok fent rajta? Ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés

Mikor megnyitom a telefonomon a fb-t, az arcomba tolja az alkalmazás, hogy van 2 értesítésem a fb társkeresőn, holott nem is vagyok rajta. Mikor rámegyek meg azt írja, hogy regisztráljak. No már most én több éve egyedül vagyok, és nem is tervezek ezen változtatni. Ezzel mit lehet kezdeni, nem lehet kikapcsolni valahogy? Már nagyon idegesít. Előre is bocsi, ha rossz kategória...


31/F



2023. aug. 25. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egyszer rákattintott valamire. Én nemrég sajnos megnyitottam egy ismerősöm autóhirdetését, utána folyamatosan kaptam a marketplace értesítéseket mindenféle autókról.

Nem lehet hogy ilyesmi volt? Sose nyitottam meg a párkeresős részt (ez alapján nem is akarom), ott nincs valami beállítások?

2023. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!