Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem merek kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem merek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva az utóbbi időben nem közeledtem a nők felé párkapcsolati szándékkal. Mind baráti, vagy párkapcsolati szinten kicsit elhanyagoltam a kommunikációt.

Hülyén hangzik, de a tanulás a munka és a hobbi kicsit előrébb volt helyezve mint a társasági élet.


Gondoltam , hülyeségből felugrok a nevezetes oldalakra.

Badoo, Tinder, Facebook össze jött kb. 15 match/kölcsönös kedvelés.

De valahogy egyik felé sem mertem nyitni.

Hülyén hangzik de élőbe nincs semmi bajom a kezdeményezéssel, de a neten... tiszta káosz vagyok, nagyon rágörcsölök.


"Sablonos szia, mizu ugye nem opció. Akkor agyalok, hogy mivel nyissak, ha ez meg van vajon elég érdekes leszek? Mi van ha rám unnak..."a végén ott vagyok, hagyom a fenébe a csevegést.


A gimiben volt 1-2 barátnőm. Később ilyen bulikból megismert alkalmi kapcsolatom is volt, de eddig még semmi komoly vagy hosszú távú.

26F



2023. aug. 26. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na le is írtad a megoldást: ha élőben tudsz kezdeményezni, akkor élőben keresd az alkalmat az ismerkedésre. Szerintem sokkal jobb is, mint a húspiac társkeresők.
2023. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni, elég egy sziával indítani. Aki normális, az erre is válaszolni fog, ha meg akar veled ismerkedni. Ettől sokkal több időt és energiát szerintem felesleges sablonmentes és megnyerő beköszönések kigondolására fordítani, mert ezek 99%-ban inkább jönnek le izzadságszagú próbálkozásokként, amivel már handycap-el indítasz. Inkább csak légy laza, ne gondold túl ezt az ismerkedős dolgot, csak kezdj bele.
2023. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!