Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan magas, domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan magas, domináns nő, aki kifejezetten az alacsony, szub pasikhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 02:03
A kérdező szavazást indított:
Létezik.
Nem létezik.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora neked a magas nő, és mekkora neked az alacsony pasi?
2023. szept. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk legyen 180 centi magas a nő és 165 centi magas a férfi, hogy egy realisztikus verziónál maradjunk.


De a nagyobb különbség még izgalmasabb. :)

2023. szept. 3. 03:45
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
165 nagyon törpe. Azt hittem -185 a nő és 175 a pasi.
2023. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=cw1odGCNmg0&t=17s


Pénzért biztosan lehet kapni.

2023. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3# Olyasmire gondoltam, mikor egymással szemben állva a pasi arca a nő melleivel néz farkasszemet.
2023. szept. 3. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az összes nő azt akarja hogy a férfi legyen a vezető a kapcsolatban és fizikailag minden szempontból dominánsabb legyen.


Talán egy két olyan nő létezik aki szeret tényleg domináns lenni egy kapcsolatban de szerintem ők is egy náluk magasabb és fizikailag erősebb férfival.

2023. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!