Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 28 éves húgomnak érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 28 éves húgomnak érdemes felmennie intranetes társkereső oldalra, ha igen melyikre menjen fel?

Figyelt kérdés
Húgomat szépnek mondják, vékony fiatal nő, szegény teljesen el van keseredve mert két éve nem találja a társát igényei szerintem nem magasak, teljesen normálisak ,átlagosak, de valahogy nem olyan társasági ember, nem tudom hogy érdemes e internetre mennie vannak e ott normális férfiak... lehet olvasni hallani hogy a férfiak nem nagyon találnak ott társat, ez a nőkre is igaz ők sem találnak ott társat?
2023. szept. 3. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Interneten is ugyanazok az emberek vannak, mint real life. Csak ugye neten azért némileg könnyebb hazudni. Szóval vakon megbízni elsőre nem szabad (mondjuk azt egyébként se), csak miután meg- és kiismerte a másikat.

Egyébként magukról a társkeresőkről nekem nincs jó véleményem, viszont olyanból, hogy egy Fb csoportban ráírtam egy lányra, már lett kapcsolatom. (A poén, hogy a mostani barátnőmet ennek a lánynak köszönhetően ismertem meg.)

2023. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy érdemes. Minden nő felmegy internetre ismerkedni és rájön, hogy végtelen választási lehetősége van mind szexre, mind párkapcsolatra, pláne egy saját magához hasonló kinézetű férfihoz képest. Maximum annyi, hogy a nagyon kövér vagy csúnya nők nem tudnak tartós kapcsolatra megfogni igazán jó pasit, de még egyszer mondom, a velük egy szinten kinéző férfiaknak ezerszer rosszabb mindig.
2023. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Milyen fura báty vagy te.
2023. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazok vannak fent, mint akik az utcán sétálnam. Nincs vesztenivalója, nem? Próbálja meg
2023. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedés ugyan az mint a valóságban révén ugyan úgy emberek vannak fenn rajta, csak célzottan nagyobb területen gyüjti az ismerkedni vágyó embereket. Ami azt jelenti nagyobb a felhozatal, lehet válogatni nem az hogy csak pár idegennel összefutsz akik esetleg nem is tetszenek, vagy valaki bemutat ennek vagy annak.

Nyugodtan menjen fel bárhova a hugod pasit keresni magának, pláne ha nem annyira társasági ember de egy párt azért szeretne magának.

Csak aztán ne higyjen a mesékben h majd ott egyből jön a nagy ő szerelem meg minden mert ez még mindig nem az a világ, és ha valami túl tökéletesnek tűnik az lehet egy szex után tovább is áll.

2023. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

én megveszem a hugodat mennyi és mivel megy? holnap du. elmegyek érte ha megtetszik

f/29

2023. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem van egy diplomás férfi ismerősöm Budapesten, ha gondolod írj.


Nekem van párom, és nő vagyok. (Ha szeretnéd, bizonyítom is. 😃)

2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát én pont ilyen nőt keresnék, de esélyt sem adnak. :( 28 /F
2023. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!