Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha átlagos férfiaknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos férfiaknak is ilyen nehéz a társkeresés, akkor átlag alatti férfiak hogy fognak párt találni?

Figyelt kérdés
Akár külső, akár betegség, akár belső miatt vagy valami miatt átlag alatti egy férfi akkor mi lesz vele?
2023. szept. 5. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
"Átlag alatti" nők közül válogat. Pontosabban olyanok közül, akik vele egy szinten állnak.
2023. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért kellene nekünk ezzel foglalkoznunk.
2023. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Az átlag altti nők sem állnak le átlag alatti pasikkal. A nő mindig "felfelé" választ a férfi mindig "lefelé". Ez mindig is így volt, kár tagadni.
2023. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Mi lenne vele? Miért kéne párt találni mindenkinek? Az állatvilágban sem párzik mindenki. Ez a természet rendje.
2023. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
2. Persze hogy nem, mivel nő vagy. Érted sorban állnak, a pasik meg ott álnak a sorban, és probálnak előrébb kerülni. Dehát ez le van sz@rva, neked van palid, más meg fogja be, ha baja van.
2023. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem. Mi 30-as házaspár vagyunk egy csokos környéken, itt mindenki velünk hasonló idős és hasonló helyzetű. Átlagemberek.


Az utcabeli férfiak tök átlagosak (meg átlagon aluliak), és a barátnőim férjei sem különlegesebbek szerintem, nekem nem jönnek be külsőre, amúgy meg senki nem milliomos vállalkozó erre. Mégis mindenkinek van felesége és gyereke.

2023. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem sz@rja le az ilyeneket? Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.
2023. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
A természet teszi a dolgát. Életképtelen géneket mi a f@sznak tovább örökíteni? Így is van egy rakat hulladék, minek akarsz te még többet?...
2023. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem lesz nőjük, ilyen egyszerű. Az arab világban meg többnejűség van, a gazdag férfiaknak több feleségük is van, míg a szegényeknek egy sem. Az is egy működő társadalom.

Magyarországon meg férfitöbblet van, ezért nem jut minden férfinak nő, és értelem szerűen az átlagon aluli férfiak lesznek azok akik egyedül maradnak. De attól még mindig egy élhető társadalom lesz, csak lesznek (vannak) lúzerek.

2023. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Azért a párkeresés nem ennyire leegyszerűsíthető témakör. Még csak olyan szabályokat sem lehet kijelenteni, ami 100%-ig mindenkire. Maximum irányelveket. Például a baráti körömben is most voltak olyanok, hogy csak néztem. A magas, tesztoszteronban bővelkedő haverom, aki azért jellemzően régen eléggé bejött a csajoknak, egy tök átlagos falusias beütésű csajjal van, aki azért egyáltalán nem egy insta modell. A gyík, kocka haverom meg, akiből nem sok tesztoszteront és férfiasságot nézne ki az ember, összejött egy olyan csajjal, hogy csak néztem. Széparcú, vékony, fincsi csaj, aki ráadásul még többet is keres jóval nála.


Ki tudja ezt eldönteni, hogy mitől függ... szerintem szerencse kérdése ez 90%-ban.

2023. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!