Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten elektronikai forrasztó operátorként bruttó 316 ezer forintos fizetéssel érdemes regisztrálnom puncs.hu-ra, hisz a nők nem anyagiasak?

Figyelt kérdés
Sok olyan kommentet olvasok, hogy a puncson ismerték meg a pasijukat/férjüket de nem anyagiasak és nem fizet nekik a férfi. Ennyi erővel már miért ne regisztrálhatnék én is? Ha egyszer a nők nem azért szeretik a puncs.hu-t mint társkeresőt, mert pénzéhesek lennének, hanem mert egyszerűen ott vannak az "értékes" pasik. És hát én is értékes vagyok, ha az anyagiakat nem számoljuk. Kedves, értelmes, odafigyelő vagyok.
2023. szept. 8. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Regisztrálhatsz. Hajrá! De arról továbbra is a nők döntenek, hogy párba állnak-e veled.
2023. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
🤡🤡
2023. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok a puncson, de nekem nem kellenél mert kicsit több mint duplaennyi a fizetésem. Abból meg csak a konflitus van hossszú távon (tapasztalat volt kapcsolatom szerényebb kerestű férfival).
2023. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát regisztrálj. Miért kellene a mi engedélyünk hozzá? Ne legyél már ennyire életképtelen..
2023. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát pont a puncs szol az anyagiasságról 🤣🤣🤣
2023. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor valószínűleg nem tudod, hogy mi az a puncs.hu. nem, ott nem őszinte, érzelmeket alapuló párkapcsolatot keresnek a nők. Kicsit nézz utána előbb.
2023. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

“Sok olyan kommentet olvasok, hogy a puncson ismerték meg a pasijukat/férjüket de nem anyagiasak és nem fizet nekik a férfi.”


Hát én évek óta gyakorizok, de ilyet még soha nem olvastam xd Én puncsoztam nőként és engem rohadtul irritált, hogy ilyen csóró pasik is voltak fent, akik vagy keveset vagy semennyit nem akartak volna fizetni, azoknak mindig meg is írtam, hogy mi a f*szt keresnek puncson és rabolják az időmet, ennyi erővel a rosszlányokra is feleséget keresni mennek fel vagy mi? El vannak tévedve, a puncs sugar kapcsolatkereső. Ha nem vagy gazdag, semmi keresnivalód ott.

2023. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
A puncs.hu-nak az a lényege hogy sugar kapcsolatokba lehet kezdeni, ha valaki nem ilyet akar az minek regisztrálna oda. Van erre több sokkal jobb társkereső oldal.
2023. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Tátott szájjal a fas2erdöbe.

Aztán ne felejts el visszajönni sirni, hogy a prostik csak a pénzre mennek.

2023. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Pf...Figyelj csak, én kifizetem a közös programok rámeső részét. (Mozi/wellnes/utazas/nyaralás/vacsi, stb!) Te ki tudod a te részedet? Vagy azt is én fizessem?
2023. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!