Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé vonzó nők, ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé vonzó nők, ti nem érzitek magatokat kényelmetlenül sokkal szebb nők társaságában?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én mint férfi (előnytelen külsővel) hajlamos vagyok feszengeni és bezárkózni ha odajön hozzánk egy ismerősünk aki jóképű, meg persze sokkal magasabb is mint én (165 cm magas vagyok). Ilyenkor már abszolút láthatatlannak érzem magam és még kevesebb esélyt látok rá, hogy felhívjam valahogy magamra a nők figyelmét mert ott a jóképű haver akinek elég kb megjelenni.

Nőknek is van ilyen problémájuk? Akik kevésbé szépek, túlsúlyosak stb...?



2023. szept. 10. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem mert stressz levezetésnek itt gyalázzák a pasikat.
2023. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs.
2023. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Persze! Irigy vagyok! Szép nőnenk lenni a letezés teljesen más dimenzioja! Semmiért nem kell megkuzdened, legyen az karrier, vagy bármi más!
2023. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Az összes barátnőm vékony, van köztük személyiedző is.

Én dagi, de nem, sosem ereztem magam kevesebbnek tőlük.

2023. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan ezért van az hogy általában nemcsak személyiségre, hanem a külsőre is hasonló emberek találják meg egymást barátnak(bár eleve a kettő között van összefüggés, de még ezen túl is)
2023. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Na aggodj, majd 14 eves korod utan te is noni fogsz.
2023. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Én férfiként rosszul érzem magam a fiatal tinédzser fiúk között.


180 cm vagyok 100kg és megkaptam már női havertól hogy moslék a fejem is.


A mai sracok 65 kg vekonyak , 185 atlagmagasság és sok az arcra jóképű is.


->


Ezért gyűlölöm őket.

2023. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

4 es vagyok.


Jajj hagyjuk mar ezt a megfelelési kényszert.

Nem attol függ ki mennyi kiló vagy centi szeretik e , elfogadjak e.

Mindenkinek van gondja, problémája, vekonynak, daginak, magasnak, alacsonynak

Mindenki úgy jó ahogy van.

Azzal kell gazdalkodni ami jutott.

Szép nem szép..

Törekedjünk jó embernek lenni.

Nem irigykedni a másikra.

2023. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul érzem magam, igen. Nem vagyok dagi, de csúnya az arcom, sminkelni meg nem tudok és nem is szeretek. Egyszerűen nem tudok nőies lenni.

Van két barátnőm, akiknek csak válogatni kell a pasik közül, mert szépek, csinosak, nőiesek, tapadnak rájuk. Engem észre se vesznek. Nyilván nekik is megvannak/megvoltak a maguk bajai, például az egyik barátnőm toxikus kapcsolatban volt, aminek a következményeit ma is nyögi. Tehát nincsenek tévképzeteim, hogy nekik minden könnyű, nem kell semmiért se megküzdeniük. Viszotn pasik tekintetében így is könnyebb, mert mindkettőnek olyan párja van, akik után megfordulnak az utcán. Nekik nem lesz olyan gondjuk, hogy "Jaj istenem, hogy vegyem rá magam a szexre, undorodom a páromtól".


Nekem nem volt párkapcsolatom, csak az olyanoknak kellek, akik még részegen se jönnek be. Sajnos.


Megkapják az önbizalomtuningot a legtöbb csávótól, nekik nem okoz problémát magabiztosnak lenni.

2023. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg amikor megkapom sz ilyen lányoktól, hogy "De te is szép vagy" úgy, hogy nem gondolják komolyan es hazudnak. És ezt miből gondolom? Mert első kérdés, hogy "Miért nem sminkelsz?", első jó tanács, hogy kezdj el sminkelni.
2023. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!