Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen aszexuális férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen aszexuális férfinak lehet barátnője, ha igen hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Igen voltam már szexológusnál is, nem is egynél, mindegyik azt mondta fogadjam el így magam, én ilyen vagyok. Voltam társkereső oldalon, tinderen is, de szinte majdnem mindegyik nőnek fontos a szex. Felmentem az aszexuális Facebook csoportba is hátha találok valakit de nem nagyon volt ott senki, elég halott ott a csoport, nem tudom pontosan hol ismerkedjek, mit lehetne tenni, hogy azért legyen társam, mert romantikára vágyok...
2023. szept. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Apacazarda, ott nagyobb lesz a talalati eselyed.
2023. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora a kukid?
2023. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Nem tudom baromira nem érdekel...
2023. szept. 10. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha előbb utóbb elfogadod a magányt. Egy kapcsolatban fontos a szex, 1000 nőből talán 2 van akinek nem fontos. Igazából csak online tudsz ismerkedni, hisz senkire sincs ráírva, hogy "aszexuális vagyok". Szóval próbálkozz társkeresőkön, k*rva kicsi rá az esély, hogy sikerül találni aszexuális nőt, de azért próbálkozni szabad.
2023. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze, hogy lehet barátnőd, hát hogy a viharba ne lehetne? Tudom, hogy nehéz aszexuális párkapcsolatot találni. Amúgy léteznek olyan párkapcsolatok amiben az egyik fél aszex a másik pedig alloszex és tudtak olyan kompromisszumot kötni, hogy nincsen szex a kapcsolatukban.

Nem tudom, hogy tudtad-e de egy kicsi segítséget tudok adni, olyan barátnőt kell találni aki vagy heteroromantikus vagy biromantikus vagy pánromantikus.

Abban viszont sajnos nem tudok segíteni, hogy hol tudsz konkrétan ilyen embert találni.

Azt tudom ajánlani, hogy ne nagyon foglalkozz ezzel és csak sodródj az élettel aztán majd csak lesz valami.

2023. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!