Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan meglepő azon az állításon, hogy a nők is csak a "nemi szervükkel gondolkodnak"?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim is azt igazolják, hogy a nők többsége még annak a gondolatától is habzószájú epilepsziás rohamot kap, ha egy nála alacsonyabb férfival kellene mondjuk randiznia.


Lényegében ez egy állatias ösztönnek minősül. Szóval azt állítani, hogy csak a férfiak gondolkoznak a "micsodájukkal" az nagyon félrevezető és nem szálazza szét alaposan az igazságot.



2023. szept. 12. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A magasság hogy jön össze a nemi szervvel, főleg a gondolkozással...?
2023. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezt az izzadtságszagú baromságot..
2023. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért állatias ösztön ez? :D
2023. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Na várj ellentmondas amit irsz. Az a mondas aminel a pasik a harmadik kezukkel gondolkodnak az konkretan arra vonatkozik hogy etyepetyeznenek ezzel vagy azzal aki megtetszik nekik és szexualisan vonzzák csak. Érzelmileg nem. Ha nem tetszik nekik a holgy akkor ra se neznek. Nem tudod elfogadni hogy nem tetszel a holgynek de te rahuznad a noi nemre hogy csak a sajat barlangukkal gondolkozik minden no. Nem kéne takarítanod a saját házad táján?
2023. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Mennyit gondolkodtál ezen a kérdésen?
2023. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

A kérdést sem ertem. Nekem nem tetszenek az alacsony férfiak! Számomra, nem vonzó egyszeruen

Bár epilepsziás rohamot nem kapok tőle. Ellenben telt alkatu vagyok, ami nyilván nem vonzó, (dolgozom rajta)! Akkor most én is írjam, hogy a pasik a f*szukkal gondolkodnak? Mert nem dugnak meg????

2023. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes cicukám, itt egyedül TE kaptál habzószájú epilepsziás rohamot. A nők hidd el, hogy halálos nyugalommal utasítanak el és néznek keresztül rajtad, majd jönnek össze olyannal, aki tetszik nekik :)
2023. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!