Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változott a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a párkapcsolati piac 2021 óta?

Figyelt kérdés

2021 nyara óta nem voltam a piacon (tehát nem próbálkoztam nőknél egyáltalán). Mi történt azóta? Javított valamit az ukrán háború vagy a hook up culture ellenes hangulat?


2021 -ben az volt a trend, hogy a társkeresés a férfiaknak évről évre nehezebb, míg a nőknek évről évre könnyebb. Ez változott valamit, vagy a trend megmaradt?



2023. szept. 13. 02:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy telnek az évek, a nők egyre betegebb módon válogatnak a férfiak között, szinte már teljesen lehetetlen párkapcsolatot összehozni.
2023. szept. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1: De ez csak nem megy örökké. Előbb -utóbb el kell hogy jussunk egy olyan pontra, ahol a férfiak egy része feladja, hasat ereszt és kiesik a piacról. A nők a fennmaradó kevesebb férfiból lesznek kénytelenek választani, így leadnak az igényeikből.
2023. szept. 13. 02:36
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötelező választani. 🤷🏼‍♀️
2023. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Miért adnék le az igényeimből??? Nem kell férfi, csak akkor ha megfelel az igényeimnek, és hozzátesz az életemhez, nem pedig elvesz


1es, mik azok a hatalmas elvarások?

30 evesen ne anyáddal élj? Legyen egzisztenciád? Autod? Ne legyél dagadt 100kg felett? Ezek tényleg k*rva nagy elvarások! ...

2023. szept. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Én felnéztem kíváncsiságból nőként, hogy milyen nők vannak.

Ledöbbentem Tinderen, hogy 10/9 nő jól néz ki, hiába 40 vagy 46 éves. Mindegyik dekoratív volt.

Ezzel szemben a férfiakról nem ezt hallom. 4 éve nem ismerkedem, de úgy látszik, nem hiába.

Az a hírem van, hogy legtöbbünk, akire lenne jelentkező a “piacon”, kiszállt vagy kiszáll, ha nem talál olyat, aki megfelel.

Talán annyi változott, hogy még kevesebb esély van rá, hogy lejjebb adjuk az elvárásainkat.

Most már fújhatnànak olyan szelek, hogy a férfiak szedik össze magukat és nyújtani is tudnának valami értékelhetőt.

Legyetek úttörők, ha nem akartok egyedül meghalni. 🙃

2023. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Semmi nem változott az elmúlt 15 évben. A férfi legyen gazdag, jóképű, magas , sportosan vékony (70 kg) , saját ingatlannal és luxus autóval.


Aki nem ilyen az csak pocsekolja az idejét.

2023. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

@6

Nem kell gazdagnak lenni, de egy atlag 6-800 ezres fizetes legyen már meg, ha ez nekem sikerult nőként, nem kell luxus auto sem, de egy középkategoriás autója legyen már! Nem kell vékonynak sem lenni, bőven elég ha 120 kg alatt vagy! A saját ingatlan miért ekkora luxi? 3X évesen már illik! Ezek lennenek a hatalmas elvarasok? 🤣

2023. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
7 ez a fizetést még mindig nem az átlag attól mer Te ennyit keresel. Persze elvárhatod!
2023. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

8

Diplomás, tanult, nyelveket beszélő embereknél, ennyi az átlag! Menj el egy állásbőrzére! Meg fogsz lepődni!

2023. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, ha annyira korlátolt vagy, hogy az ukrán háborútól érdemi változást vársz a nemek arányában, mint a kiégett agyú incelek, akkor neléd teljesen kár a válasz.
2023. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!