Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy ennyire fiatalnak néznek az emberek?

Figyelt kérdés
Közeledek a 26-hoz. Ennek ellenére mégis úgy nézek ki mintha egy 16 éves lennék. Az ismerkedést ez eléggé nehezíti nálam. Nem olyan régen például egy esküvőn vettem részt ahol egy nálam 1 évvel fiatalabb csajt akartam felkérni táncolni. Ő erre azt felelte, hogy nem jön mert korosztályban nem illünk egymáshoz, a szemben ülő csaj pont illik hozzám (17 éves). Amikor elmondtam neki, hogy 25 vagyok elsápadt teljesen és nem akarta elhinni, korábban is volt már ilyen amúgy. Ilyenkor mi a teendő, hogy tudom ezt kiküszöbölni? Edzéseket végzek itthon rendszeresen, afféle szálkás testalkatú vagyok. Frusztrál a dolog, hogy míg mások akik még minimális edzést sem tesznek bele az egészbe eleve rendelkeznek ilyen alkattal, megjelenéssel, genetikával. Persze mondhatjátok azt, hogyha idősebb leszek mennyire jól fog jönni, elhiszem de mikor?

2023. szept. 15. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Most hasznald mert 30 utan mar begyorsul az oregapova valas.
2023. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
31%
Nber, elsődlegesen a fizimiskàd alapjàn ítélnek meg az emberek.
2023. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Örülj neki hogy nem kopaszodsz...
2023. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Van akinél meg ez az előny, mint pl nálam is.
2023. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy és babaarcod van?
2023. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
176 cm vagyok, nem mondanám baba arcnak, inkább csak nem olyan karakteresen férfias. Az állam nagyon rövid és csak egy kis kecske szakállam van amit azonnal leszedek mert szarul áll nekem. Oldalt meg szabálytalanul összevissza nő amit szintén hamar lekapok.
2023. szept. 15. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
#6: írd be a keresőbe, hogy "facial exercise men", és kattints a videotalálatokra.
2023. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak téged zavar kérdező, csak téged.
2023. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
30 felett örülni fogsz neki.
2023. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, én 31 leszek és azt hiszik 21 vagyok. :)
2023. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!