Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpillesek jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpillesek jó része valóban menthetetlenül csúnya?

Figyelt kérdés
Dbdr-t szoktam hallgatni ahogy történeteket oszt meg az életéről, ő magát sub5 maleként említi. A sub5 az a bőven átlag alatti férfi, de azt hiszem lehet nő is. Azért az kemény lehet hogy hosszú looksmaxxing után is 3/10 értékelést kap valaki. Azért szomorú hogy szubhumának tekinti magát, legalább inasba tehetné azokat akik nem tisztelik, attól hogy valaki megnyerte a génlottót nem lesz joga lenézni a másikat.
2023. szept. 16. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%

Úgy emlékszem hogy DBDRrol voltak kiszivárgott képek, én nem tartottam őt csúnyának bár nem az én véleményem számít, de az utcán nagyon sok hasonló srác jön szembe veled nap mint nap, élik az életüket.


Nem tudom amugy milyen "hosszú looksmaxxing"et csinált DBDR, mert én úgy emlékszem h arra panaszkodott hogy elkezdett edzeni de hónapok után sem fejlődött semmit (edzohoz meg nem volt hajlandó menni). Önmagában az hogy az ember sok időt fordított valamire meg nem feltétlen jelenti hogy annyira eredmenyes lett. Pl sokat gyakrolhatnék ultizni és vélhetőleg utána is kva szar lennék.


Meg neki eleve olyan súlyos depressziója van ami már konkrétan a mindennapi működését gátolja, emellett konfliktusban van a családjával, nincs semmilyen elképzelése a jövőjéről stb. Amikor az embernek ilyen durva belső démonai vannak, nézhet ki akármilyen modellnek ezek mindig utol fogják érni amíg meg nem oldja őket.

2023. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Agyalagyultak. Egy erzelmileg instabil emberbol barmikor lehet szektas gyilkost faragni, attol fugg, milyen hulyeseggel talalja be a kornyezete. Amcsiban a szektaknak nagyobb multja van, de mint minden mas, ez is terjed.
2023. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.Mutatsz róla egy képet?

DBDR tudtommal nem erőszakos.

2023. szept. 16. 16:59
 4/21 A kérdező kommentje:
Én egyszer Hamza szektájába léptem be de kirúgtak mert azt mondtam hogy kinkem van a tinilányokra, pedig nem vagyok annyi idős hogy ez nagy gond legyen.
2023. szept. 16. 17:05
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

A 39f incel aki már több mint egy évtizede itt van és nyomatja a blackpillt elvileg így néz ki:


[link]

2023. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

"ő magát sub5 maleként említi"



En is, mert 3 korul kapok PF-en, de baszok a looksmaxxingba, ezt dobta a gep. Moneymaxxing es geomaxxing kell.



39F incel

2023. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kicsit creepy a tag, de ha munkatársam lenne nem különösebben zavarna.
2023. szept. 16. 17:07
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

#5



Nem, nem igy nezek ki. Kb. 30-40kg-val vagyok tobb ennel a faszinal :)



39F incel

2023. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

#6


De te már elköztél és így se vagy sikeresebb a nőknél.

2023. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/refplay Én elvileg refplayre hasonlítok, csak kicsit kevesebb testzsírt és nagyobb izomzatot kell elérjek.
2023. szept. 16. 17:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!