Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted egy ilyen "reform"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egy ilyen "reform" jó vagy rossz hatással lenne az online társkeresésre?

Figyelt kérdés

-Csak fényképes verifikációval regisztrálhatna mindenki.

-Havidíjas lenne, és csevegésért nem kéne külön fizetni.

-Lenne egy pinkmirrorhoz hasonló bővítménye, amin a fényképeid át kéne futtatnod. (Akit érdekel itt egy link)

[link]

-Az átfuttatott képeid alapján megállapított "beauty score"-od alapján csak a sajáttal megegyező, illetve egyel feljebb és egyel lejjebb elhelyezkedő embereket láthatnád csak és írhatnál rájuk, illetve meccselhetnél.

-Ha meccseltél valakivel és 72 órán belül nem váltatok üzenetet, azzal unmeccsel a rendszer és többet nem jelenít meg titeket egymásnak.



2023. szept. 17. 15:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és tegyük fel, hogy ez a reform az összes társkeresőt érintené.
2023. szept. 17. 15:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem nagyon működne, elmennének az ingyenesek felé az emberek. Én pl. nem fizetnék társkeresőre, mert minek?
2023. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelentősen megcsappanna az online társkeresőket használók száma, jobban előtérbe kerülnének a személyes ismerkedési lehetőségek.


Nagyon kevesen hajlandóak fizetni ilyenért, az meg, hogy az oldal szerint mennyire néz ki jól valaki, nem jelenti, hogy az adott személy szerint is. Pl tegyük fel, hogy engem 6-osra pontoz a rendszer, vam egy pasi, aki nekem tetszik, 7-esnek nézném, de valójában a rendszer szerint csak 4-es. Minek kellene őt kiszűrni, mivel lennénk előrébb? Ez nagyon szubjektív.

2023. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Fizetni nem fizetnék érte semmit.

Ezt a részét hogy és mi alapján kivitelezed?


"-Az átfuttatott képeid alapján megállapított "beauty score"-od alapján csak a sajáttal megegyező, illetve egyel feljebb és egyel lejjebb elhelyezkedő embereket láthatnád csak és írhatnál rájuk, illetve meccselhetnél."

2023. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek még egy olyan társkereső, ami csak kiábrándítja és frusztrálja az embereket, hogy nem kommunikálhatnak szabadon?

Értem, hogy biznisz, szolgáltatás, miegymás, de hogy a társkeresést magát pont nem ez segíti, az biztos. Így is kasztosítanak ezek, ahol a népszerű alapból előnyt élvez, és aki sikertelen és változast remélne, az ott megint azzal szembesül, hogy nem juthat előrébb továbbra sem.

2023. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy pasit, aki a képei alapján átlagos. Élöben meg kiderül, hogy beszédhibás és csipöficamos. Vagy Ott egy lány, akin pár képen alig látszik, hogy milyen kancsal. Rengeteg módon tudod amúgy is megszépiteni a fotókat.

Azt az egyszerübb megoldást meg se emlitve, hogy 10 évvel és 20 kilóval ezelötti képeket is használhat.

Ez a pontrendszer eleve baromság. Csak leszükiti a potenciális partnerek számát. Ezzel meg tökön is szúrtad a társkeresöd.

2023. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt a pinkmirroros, pontozgatós dolgot hagynám a fenébe, mert nem mindenkinek médiaízlése van, és lehet, hogy neki egy "objektíven" 2-es vagy 3-as illető tetszik, mikor őt a rendszer 7-esre taksálja.


A többivel még egyet is értenék - de akkor is sokan leszoknának róla, mert nincs erre pénzük, ill. lennének illegális társkeresők meg a sok baromarcú a tematikus fórumokra regisztrálna fel csajozni és nőket zaklatni (de már így is kaptam könyves fórumon olyan üzenetet, hogy küldjek már neki meztelen fotót).


Én amúgy azzal reformálnám meg a társkeresést, hogy 1) olyan képet lehessen csak feltölteni, aminek az exif vagy egyéb adataiból látszik, hogy a kép max. 3 hónapos, és a rendszer figyelmeztesse az illetőt, hogy töltsön fel új képet, ha az letelt + min. 1 közelkép és egy egész alakos + nem szerkesztett (gondolom, technikailag még nem lehet a szerkesztéseket szűrni mind, de párat igen), 2) igenis kérjék be az illető adatait legalább arra vonatkozóan, hogy hány éves és hol lakik, 3) azokat a profilokat, amikről bizonyíthatóan kiderül, hogy kamuzott rajtuk az illető vagy randin vállalhatatlanul viselkedett, letiltani, és vmi programmal kiszűrni, ha megpróbál újraregelni. VPN-eseket kidobni a francba.

2023. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#2. Írtam, hogy tegyük fel, nem lenne ingyenes társkereső, hanem mind ilyen lenne amit leírtam.


#3. Talán nem is lenne akkora baj, ha az emberek többet ismerkednének élőbe. Nagyon el vagyunk tolódva amúgy is az online térbe.


#4. Én sehogy. Egy ilyen bővítmény lenne leprogramozva minden társkeresőbe, ami egyenként lepontozza a vonásaid és az átlagod alapján jelenít meg egymásnak a többi felhasználóval.


#5. Pont hogy beszélhetsz szabadon mindenkivel, aki a "szinted" +/-1. Aki azon túl van, azokról nem is tudnál.


Szerintem ezzel elejét lehetne venni az olyan panaszoknak, hogy az embert legyen férfi vagy nő, csak szerinte bányarémek találják be. Annak is elejét venné, hogy mindenki csak az ilyen beautyqueen/king emberekre nyomulna.


Nem akarok társkeresőt csinálni, csak az itteni panaszokat figyelembevéve feldobtam egy ötletet, hogy mit szóltok hozzá, mennyivel éreznétek igazságosabbnak vagy élhetőbbnek a mostaniakhoz képest.

2023. szept. 17. 17:19
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Brmsg.
2023. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos és átlag alattiak nem regisztrálnának, de ha mégis, legalább nem tudnák zaklatni a szép nőket, akiknek ez jól jönne, így nyilván regisztrálnának ha garantált hogy ronda pasik nem tudnának kapcsolatba lépni velük. Szóval a szépeknek ez jól jönne :D

Gondolom nem ilyen válaszra számítottál :D

2023. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!