Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy itt sokaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy itt sokaknak szúrja a szemét ha valaki fejlődik és jobbra fordul a sorsa?

Figyelt kérdés
Elsősorban a blackpilles goblinokat irritálja ez, akik folyton nyivákolnak hogy a magasságuk, a kopaszságuk az állvonaluk meg mit tudom én. Bizonyára csak rosszabb lesz az ember élete ha felépíti a fizikumát, looksmaxxol és több pénzt keres, meg ugye a személyiségfejlesztés. Én elkezdtem ezeket csinálni és jobb lett a közérzetem stb. Másik oldalon valószínűleg néhány rosszindulatú nő van aki a férfiaktól szerezett sérelmeket azokon tölti ki akik nem ártottak nekik semmit.

2023. szept. 18. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem csak itt van jelen. Aki nem hajlandó változni, az ha nem is nyíltan lesz ellenséges, de passzív agresszívan minimum.
2023. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Magyar az anyanyelvem, de ebben a leírásban több olyan kifejezés is van, amit nem is értek...
2023. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.looksmaxxing az amikor valaki a külsejét maxolja és a legjobb verzója lesz önmagának, a blackpillesek azok akik szerint mindent a genetika határoz meg és nincs remény semmire.
2023. szept. 18. 00:29
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
3. ööööö ééértem... azaz nem... biztos késő van ehhez. Bocs, de passz. Nem tudom a választ.
2023. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Én csak örülök neki.

Ezek szerint a black pill a lúzer szinonímája?

2023. szept. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem ettől mólik, hanem mert mi magyarok vagyunk, és alapból ilyenek vagyunk.
2023. szept. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Miutan a gyk az osszeomlott eletek gyujtohelye ezert lehet nemi irigyseg faktor
2023. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Hat a magyarokra nagyon jellemző a rosszindulat, irigység stb


Pl egy 40 éves szűz lúzer már olyan szinten lehet hogy a világon az összes pàrt, házasokat mindenkit belerugna egy égő gödörbe. Ha neki nem lesz nője és nem szexelhet… akkor a világon senki ne legyen boldog és dogoljenek meg! Van egy ilyen felfogású kollegám 🤣

2023. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Hat a magyarokra nagyon jellemző a rosszindulat, irigység stb


Pl volt pár 30 feletti nőismerősöm, akik olyan életet éltek hogy fiatalon átment rajtuk a fél város. Emiatt nem kellettek hosszútávra egyetlen férfinak se, a többség csak szexelt velük és kidobták őket, aki korábban próbált is velük kapcsolatot azokat a kiállhatatlan viselkedéssel elmarták maguk mellől. Mértéktelen drog, szex, alkohol, tettek érte hogy tönkrevágják magukat mostanra kívül belül. Ők mostanra olyan szinten lehetnek, hogy a világon az összes pàrt, házasokat mindenkit belerugnának egy égő gödörbe. Ha neki nem lehet kapcsolata és senki aki szeresse… akkor a világon senki ne legyen boldog és dogoljenek meg! És itt gyakorin de élőben is folyamatosan a férfiak ellen hergelnek, próbálják a kapcsolatban élőket is szétugrasztani, folyamatosan a többi nő fülébe suttogva a divatos hazugságaikat. Volt pár ilyen felfogású ismerősöm, de mostanra megszabadultam tőlük, mert még ismerősként is károsak 🤣

2023. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
9. És mennyi ilyen van...
2023. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!