Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként, ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, ha nem találok megfelelő párt akkor nincs értelme a társkeresésnek?

Figyelt kérdés
A vékony, csontosabb lányok tetszenek, akiknek, se melle, se feneke, de kb. 21 év felett már nem nagyon látok ilyen alkatú nőket, legalábbis nagyon ritkán, diákokkal pedig nem fogok ismerkedni huszonévesen. Átlagos alakú nőkkel is ismerkedtem, mivel nem kizárólag a külső a lényeg, de velük nincs úgy meg a vonzalom, mint a sovány nőknél.

2023. szept. 19. 09:18
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
90%

Ha felszínes vagy, Bás, akkor így fogsz járni, igen.


Amúgymeg, ha 25 alatt vagy, akár diákokkal, egyetemistákkal is nyugodtan ismerkedhetsz.

2023. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Hajajj mennyi ilyen nő van. PlGyerekem sulis társának anyukája a 3. Gyerek után is csont és bőr, semmi szülés utáni husi nincs rajta és annyit bír h csodálkozom rajta. Egyedül intézi a 3 gyerkekt, akiből 2 sportoló.


Szóval talahatsz. Mekiben vannak nagyon sovány lányok úgy vettem észre

2023. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

NA! Azért okos legyél kedves kérdező.

Azért mert a melleik nem óriásiak, attól még fenekük van. Szerintem szebb mint a Tied:D

Meg miaz, hogy sovány? Egy nő max. vékony. Vékonyka. De sose sovány:D

2023. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
91%
#3, igazából gebét akart írni, de moderálta magát :D
2023. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Ha kifizeted, szerintem lesz melle is.

Aztán akkor nem tűnik gebének:D

2023. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
szerintem ne ismerkedj, ez a vonat elment.
2023. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Pedofilok vannak rakttanva a 14 eves lanyok alakjara. Kerj segitseget.
2023. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Az ennyire sovány és a kórosan elhízott emberek arányaiban természetesen a legkevesebben vannak a társadalomban. Hogy te pont találj egy ilyet akivel kölcsönös a vonzalom hát annak tényleg nagyon kicsi az esélye. Vannak itt olyan emberek is akik a másik végletet keresik, a borzasztóan elhízott nőket, ők sem találnak partnert. Miért nem jó nektek az egészségesen sovány vagy a még egészségesen duci, érthetetlenek vagytok.
2023. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

7

És csak a hozzád hasonló idióták vannak meggyőződve róla, hogy egy felnőtt emberhez vonzódó másik felnőtt ember pedofil.


Üdv,

Egy sovány, lapos mellű nő


(privátot senkitől sem kérek)

2023. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Pedofilok vannak rakttanva a 14 eves lanyok alakjara."


Pár férfi ismerősöm mániája ezt mantrázni, illetve, értetlenkednek, hogy miért tetszenek a tinisrác alkatú lányok. Nem igazán érdekel a véleményük.

2023. szept. 19. 11:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!