Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a korombeli 40 éves nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a korombeli 40 éves nők visszautasítanak, akkor érdemesebb fiatalabb húszéves lányoknál próbálkozni, nekik alacsonyabb az igényeik?

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok és a korombeli nők elutasítanak. Talán azért mert nekik nem elég az hogy jól nézek ki, hanem kell azt hogy legyen megfelelő egzisztenciàm, érett gondolkodásom legyen, családot akarjak, elköteleződést, ezek lehet hogy nincsenek meg, azon gondolkodtam hogy egy 20 évest talán jobban lehet "hülyíteni" mert nincsenek még ekkora elvárásaik jobban az álomvilágban élnek talán
2023. szept. 19. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi a nettó fizud?
2023. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
310 ezer... közigazgatásban dolgozom
2023. szept. 19. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha egy 20 éves lány az idősebb korosztályban keresgél, akkor pont azért teszi, mert a férfinak már van egzisztenciája, jó fizetése és érett gondolkozású is, nem úgy mint a saját korosztálya, úgyhogy engedd el szerintem. Én 23 éves nőként többet keresek mint te.
2023. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A 20 éveseket pont hogy nem lehet hülyíteni, hiszen egészen pontosan ott tartasz ahol ők, csak éppen öreg vagy hozzájuk képest. Ha egy csóró, komolytalan, elköteleződni képtelen, az életével semmit sem kezdő férfit akarnának, akkor abból van elég a fiatalabb korosztályban is, akik legalább erejük/sármjuk teljében vannak.
2023. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell engedély? Menj, aztán próbáld meg! Majd rájössz.
2023. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Mikor törlitek ezt az embert már innen?


Korábbi kérdései ;


1. Iskolába menne ott tudna fiatal csajokkal ismerkedni ?

2. 20 év korkülönbség ideális a férfi javára

3. Munkatárs nője 23 éves és mosolyog rá…


Stb ezeket mind ugyan ez írja ki

2023. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

+ Szerintem azokat a kérdéseket is, ahol arra kérdeznek rá, hogy munkatársnőkre, kolleginákra érdemes-e rámenni, avagy új fiatal kollegina jött a céghez, aki történetesen 20 évvel fiatalabb (3-4 ilyen kérdés biztos volt a napokban).

2023. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A huszonéves lányok hasonló korú fiúkkal járnak, legtöbbször házassági célból.

Az a réteg aki a 40 es korosztályra vadászik, ránézésre megmondja hol élsz, mennyi pénz van a számládon, milyen kocsival jársz.

2023. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiataok nem hülyék.
2023. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 40es nők elutasitanak, akkor a a huszonévesek, még inkább el fognak
2023. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!