Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen szűz-esélyes,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz-esélyes,hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Teljesen máahogy alakult az életem sajnos,mint a korosztályoknak..

Nem vagyok csinos,sosem kezdeményeztek nálam..

Neten igen,de ott sem jött össze semmi.

Legtöbb barátnőm lassan családot alapít,nekem csók sem jött soha össze..

Esélyes,hogy egyedül maradok? 25/N



2023. szept. 22. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Tudsz ra okot mondani, hogy szerinted miert alakult ez igy?
2023. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem, erre nem sok esély van. Ismerkedj, legyél nyitott. Van bőven időd párt találni.
2023. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha kuldesz kepet, akkor szivesen lepontozlak. Es igazabol en is orulnek egy ilyennek forditottan! 😅
2023. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez a Te dontesed. Ha nem teszel erte, hogy mashogy legyen, akkor elkepzelheto, hogy szuzen halsz meg.


Ha valamivel nem vagy megelegedve, probalj meg valtoztatni rajta! Minel kesobb kezded el, annal nehezebb lesz bepasiznod!

2023. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

hát van ez így, nekem se úgy alakult az élet ahogy akartam

amúgy ne temesd magad a szüzességet semmibe se kerül elveszteni, kapcsolatot se nehéz összehozni néz ki bárhogy

az már más hogy tényleg azt találd meg akivel boldog lehetsz és jól megvagytok

2023. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon sok nem csinos nőnek van gyereke….

Akkor van gond ha te Brad Pittet akarsz

2023. szept. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
"Neten igen,de ott sem jött össze semmi." Oké szóval neten kezdeményeznek ez jó. Mi az oka amiért nem jöttek össze a randik? Biztos nem csak hülyék ìrtak rád
2023. szept. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Későn erő típus vagy! Simán lehet még partnered!



Csak a férfiaknàl gàz ez. Ott ha 13-17 év között nincs meg az első szex akkor esélyes hogy 30-40 évesen is ott fog tartani.

2023. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
#9 Nem értek egyet. Későn vesztettem el férfi létemre és azóta több partnerem is volt màr. Nem gàz,mindent a maga idejében
2023. szept. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
mondd hogy hova és mikor menjek aztán megoldjuk, de hidd el hogy ettől nem lesz jobb
2023. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!