Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Később szégyellnem kell a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később szégyellnem kell a nők előtt hogyha egy idősebb nővel veszítem el a szüzességem egy swingerpartin?

Figyelt kérdés

Kaptam meghívót egy swinger házibulira, a korosztály, 40es 50es párok, meg pár 30as pasi.

Én most 27 vagyok, még szűz, sose kelletem azoknak a nőknek akik nekem tetszettek.

Persze ez így elege szégyen, tudom én is. Később ha netalántán mégis összejönni valami, akkor az adott nő előtt majd titkolnom kell hogy volt ilyen az életemben?

Idősebb nővel gáz? Vagy inkább az hogy két fiú egy lány a felállás?

Nők ti hogy reagálnátok ha ez kiderülne a pasitokról?



2023. szept. 23. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell kiderüljön.
2023. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen mivel rád lesz bélyegezve, onnantól mindenki tudni fogja hol mikor es kivel veszetetted el.
2023. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

én meg prostival veszítettem el és nem rég voltam egy 48 éves nőnél aki szintén pénzt kért szóval ha te ingyen szexel az már jó. Egyébként nem kell ezt tudni senkinek.

27F

2023. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned! Az egyetlen ami felmerülhet egy párkapcsolat során, hogy ad.1. hohó ez egy szorongásos pasi (szóval haver rakd a helyére a tökeidet és ennél jobb lehetőséged - prostin kívül - aligha lesz ahhoz hogy elveszítsd és elkezdj végre élni!). Ad.2. az fogja zavarni, hogy orgián voltál, s az lesz a félelme, hogy vajon a pasi olyan típus-e akinek sűrűn van erre szüksége. Ez utóbbi kérdéskör nem baj, ha olyan nővel sodor össze a sors aki szintén szereti az orgiákat.
2023. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy idősebb nővel vesztetted el, miért kéne szégyelni? A swingerpartit kéne inkább, azt ne reklámozd.
2023. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gergelice16 ***** válasza:
34%
Ne első randin mondd el, de ha találtál egy olyan lányt, akiben tényleg megbízol, akkor légy hozzá őszinte. Mert hidd el, az a legjobb, ha olyannak fogadnak el, amilyen vagy minden hibáddal együtt, nem pedig olyannak, amilyennek mutatod magad. Mert egy idő után benned lenne a szorongás, hogyha ez kiderül, lehet hogy nem szeretne igazán, és hidd el a lányok ezt kiszúrják. Nem feltétlenül azt, hogy valamit titkolsz, de azt igen, hogy van valami gond a kapcsolattal, nem tökéletes az összhang. Tehát ne első randin, de még eljegyzés előtt (ne aznap) mondd el.
2023. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért is kell erről beszamolnod?
2023. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Nem kell róla tudnia senkinek. Ettől még nekem van lelkiismeretem, és abba nem fér bele a hazudozás.
2023. szept. 24. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem hazudsz

Nem meseled el

A swingert semmikepp

2023. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Más embernek adod ki magad, mint aki vagy, ez hazugság.
2023. szept. 24. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!