Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte hölgyek, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte hölgyek, ha egy férfi kiír elvárásokat az adatlapjára aminek megfeleltek az tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Pl. Csak 170 cm feletti sportos hosszú hajú lányok 25-35 között.


Tudom hogy felszínes de azt veszem észre hogy a nőket elégé taszítja hogy a mostani helyzetben a férfiak 80%nak kb mindegy csak nő legyen az illető.


2023. szept. 24. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindeninek jogában áll megfogalmazni az igényeit, legyen az nő vagy férfi.
2023. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik, taszít.

Kiírhatja persze, de nekem pl meglenne a véleményem.

Ez, amit ide írtál számomra taszító.

Más dolog, ha azt írja, hogy ő is magas, ezért inkább magasabb nőt keres vagy hogy kimondottan tetszik neki a szemüveg vagy a rövid haj vagy a tetkók pl, de ez nem

elvárás, csak tetszik neked.

De leírni, hogy csak ilyen korú, csak sportos nő…ez egyenlő azzal a szinttel, hogy mindegy, csak nő legyen. Tucat. A többség fiatal és sportos nőt keres. Ez az igény senkit nem érdekel.

Arról nem is beszélve, hogy a nők azt értékelik, ha a belsőről is van elképzelésed.

Leírhatod a külsőről is meg a belsőről is, hogy mi különösen szimpatikus számodra, de hogy milyen legyen a külseje…az rohadt nagy red flag. Ék egyszerűségre és felszínességre utal.

2023. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív lenne, ha nem minden elvárásod a kulsosegrol szólna csak.
2023. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az jutott eszembe, hogy igen, jól mondod, a nőket taszítja az igénytelenség, hogy mindegy, csak nő legyen. De megfogalmazni az elvárásaidat pusztán a külsőre nézve, ami ráadásul a 80%-ra igaz, ugyanolyan igénytelenség.

Látszik, hogy mindenáron ismerkednél, csak a lényeget nem érted, mert ugyanott kötsz ki, nincs tartalom és ezt utálják a nők.

2023. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy általában a férfiak kezdeményeznek társkeresőn is, szerintem tök felesleges a nőkről írniuk, magáról írjon, hogy ő milyen, mivel szereti a szabadidejét tölteni, stb, persze nyilván kezdeményezhet a nő is, de a gyakoribb talán még mindig az, hogy a nő azok közül válogat, akik nála kezdeményeztek, ha meg már jobbra húztad, vagy akármi az adott nőt, akkor gondolhatja, hogy külsőre megfelel neked.

A “mindegy, csak nő legyen” ellen meg nem úgy tudsz tenni, hogy centire megszabod, milyen hosszú haja legyen meg ilyesmi :D Ez inkább arra vonatkozik, hogy legyen igényed megismerni az adott nőt és csak akkor akarj tőle valamit, ha belsőre is passzoltok.

2023. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a külsőről szól, az nem tetszik.
2023. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezt így inkább ne, még ha minden feltételének is megfelelek se érezném, hogy ez pozitív és nem akarnék vele ismerkedni (amúgy csak 168 cm vagyok, szóval úgyse engem keres :D). Nem az a baj, ha van egy eseted, de ne így fogalmazd meg, ez baromi felszínes és nem lesz szimpatikus. Inkább írj magadról és közben írj pár dolgot, ami tetszik. Pl. rendszeresen sportolsz, olyan nőt keresel, akivel osztoztok ebben. Sokkal jobban hangzik, mint a "csak sportos nők írjanak". Azt is beleírhatod, hogy tetszenek a magas, hosszú hajú nők, de ne úgy, hogy csak az a jó. Ha valaki nem jön be, úgysem fogsz írni neki. És ha már bele szeretnéd írni, hogy mit keresel, ne csak külsőségeket írj, legyen mondjuk fele-fele. A bemutatkozásod azért ne erról szóljon főleg, de néhány dolgot írhatsz arról is, hogy te mit keresel, normálisan tálalva ezzel nincs semmi gond.
2023. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, az, amikor vki kiírja, ráadásul ennyire "kocka" módon, az nem szimpatikus, akár férfi, akár nő az illető. Ha Tinder vagy Bumble jelleg, úgysem húzol jobbra, ha a profilban megadott adataim nem férnek bele a paraméterekbe, és írásban is rá lehet kérdezni, ki hány centi, hány éves, ha vmiért a profilban nem volt benne. De ez a már adatlapon követelőzés nem szimpatikus. Én pl. 156 centisként tudtam, hogy 190 centi a max., de inkább csak balra húztam azokat, akik ennél magasabbak voltak, ennyi.
márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!