Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csinos vonzó nőt mi vihet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos vonzó nőt mi vihet rá hogy beházasodjon egy igénytelen, csóró ótvar cigányfamíliába?

Figyelt kérdés

Elég hihetetlen a dolog. Évekkel ezelőtt udvaroltam egy éretlen fiatal lánynak egy rövid ideig. Aztán miután nem volt meg a türelmem hozzá, késöbb felcsinálta valami ciganygyerek.

Össze is hazasodtak. Csak azután vált ez a sztori durvává miutan megtudtam miféle körülmények között vannak egy milyen gáz pasassal. A csaj bárkit megkaphatott volna szinte, gazdag palik is udvaroltak neki, aztán tönkretette a saját életét.

Az ilyennek mi értelme lehet?

Az emberi butaság hogy okozhat ilyet?



2023. szept. 24. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem minden cigany putris es rendelkezik sittes csaladdal.

A te fajdalmadat a cigany okozza ..

Nem tetszettel neki ronda vagy azzal nem tudsz semmit kezdeni.

Az idegeskedes nem tesz jót sem pedig az irigyseg. C.f

2023. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Középiskolás koromban udvaroltam egy lánynak, akiről kiderült, hogy inkább a “nagyszájú, verekedős” fiúkat kedveli. Mikor felnőtt, kíváncsiságból lecsekkoltam facebookon, és egy üzletember forma pasassal volt együtt. Kinövik ezt, de ő sajnos elbaszta, majd tanul belőle.
2023. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, láttam már hasonlót.
2023. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerencse, hogy engem senki nem not ki.C.f
2023. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem jelent észt is.
2023. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
A sotetebb borszin nem jelent retardalt szemelyiseget es intelligencia hianyt.
2023. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
#6 A sötét bőrszín nem, de a cigányság igen.
2023. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
7. Akkor udv egy epitesz mernok cigany aki a putribol jott.
2023. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7%
Az vitte rá hogy a c!gány csávónak kétszer akkora farka van mint neked meg úgy megdugta vele a csajt hogy az majdnem elájult alatta. Innentől meg sok nőnek már szerelem van és bármikor,bárhová követi a férfit még egy büdös putriba is a faluvégi c!gánysorra.
2023. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#8: aki még annyit sem tud, hogy az "építészmérnök" szót egybeírják. Nagyon hiteles.
2023. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!