Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti miért ignorálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti miért ignoráljátok azokat, akikkel matchetek volt társkeresőn?

Figyelt kérdés

Rengetegszer jártam úgy, hogy matchem volt, aztán hiába írtam nekik, akár röviden, akár hosszabban, egy mukkot sem írt vissza, még csak annyit sem, hogy fapapucs.

Lehet, hogy nem én vagyok a legjobb parti, azok közül, akik írtak neki, de emberek vagyunk! Hol a tisztelet? Az oké, hogy valaki szemtől szemben gyáva sz r, de hogy monitor mögül is...



2023. szept. 28. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, mert mielott veled volt match azelott volt 70 masik is. Elkezdett beszelgetni 1-2 emberrel es baromira sok idot kivesz azoknak irkalni. Nem fog minden uj marchre rairni, mert ha ezt teszi akkor konrketan 0-24 irkalhatna.
2023. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Elore tudtak, hogy agressziv kismalac leszel.
2023. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
A sok kozul nem te voltal a legjobb..
2023. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2



Akkor minek húztak jobbra? :D


Téged sem az eszedért szeretnek, na...

2023. szept. 28. 08:30
 5/19 A kérdező kommentje:

3


Az oké, de mennyibe telik ezt leírni? Hogy ne várjak választ...

2023. szept. 28. 08:31
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Ne magadból indulj ki nincs idejük visszaírni 100 embernek. Az utolsó moslékos vödörnek is lehet napi 50 match ha ő is húzogat :D
2023. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem kapsz választ, akkor ne várd.
2023. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem ignorálnálak, írj ha gondolod 😊
2023. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Az ignorálás maga a válasz. Az már a te bajod, hogy az egodnak több kell.
2023. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
A kérdező 5-ös kommentjére: nyilván nem tartana túl sokból írni 1 rövid formaválaszt, aztán elküldeni pár tucat embernek ugyanazt az üzit, de nem azokat az időket éljük, amikor ez a kis kvázi semmiség... ez a praktikus és a lehetőségekhez képest egészen emberi megoldás ne jelentsen leküzdhetetlen akadályt rengeteg embernek.:)
2023. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!