Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak rontják el a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak rontják el a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
A Facebook date társkereső oldal nem olyan régi mikor még új volt szerintem viszonylag kevés férfi lehetett rajta, mert rengeteg találat volt. Voltak randik is egy kapcsolat is összejött igaz csak egy évig tartott. Most szerintem már oda is sok férfi mehetett fel, mert szinte semmi....
2023. szept. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tömve van az összes társkereső férfiakkal és nőkkel egyaránt. A férfiak száma pedig mindenhol többszöröse a nőinek. Ki kell tűnnöd valamivel.
2023. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő nem tönkreteszi vagy igy-vagy úgy.
2023. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Facebook datingen ott vannak a szűrési feltételek eleve, ami miatt nem is biztos, hogy sok olyan embernek megjelensz, aki neked viszont igen. Én is bejelöltem már ott rengeteg nőt így összességében, mióta ott vagyok, és egy ideje nulla egyezés már, pedig azért ott sem mindenkit jelölök be eszetlenül, de azért furcsának találom, hogy ennyire senkivel sincs kölcsönös szimpátia. Gyakorlatilag kimaxoltam már adott távolságon belül a mezőnyt így nagyrészt, de semmi eredménye. Vagy ennyire dömping van, hogy a nők beleunnak az egészbe és végig sem nézik a jelöléseiket már, annyi van, esetleg csak szétnéznek, de passzívak maradnak vagy hamar törlik magukat. A tindernél is hasonló a tapasztalatom szintén, körülményes, pedig a dating legalább tényleg ingyenes volt ahhoz képest, és lehet így mondani, földhözragadtabb talán. Ideálisabb opció lehetett volna.
2023. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan azert rajon a generaciotok, hogy az eloben ismerkedes jobb, mint a virtualis.
2023. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Erre nem kell rájönni, 4-es, szerintem kb. mindenki számára egyértelmű. Akar a halál neten vergődni. Csak ha nincs más lehetőség...? Nem mindenkinek olyan az élete, hogy folyamatosan belefut potenciális jelöltekbe.
2023. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen milyen melyik oldal egy idő múlva el fogják árasztani a hülyék. A Tindernek jó a keresője és a metodikája is - nem tud csak az írni, akit szimpatikusnak találsz, s nagyon gyorsan lehet szelektálni.
2023. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
5-os, akkor az eleteden kell valtoztatni, mint kilatastalanul okorkodni a neten. Nemcsak tarskereses szempontjabol jarsz jobban, ha tobbet szocializalodsz es vannak programjaid.
2023. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem "a ferfiak", hanem a sok barom simp.



39F incel

2023. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!