Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van a társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Évek óta használok ilyen appot,de sosem jutottam el senkivel személyes találkozóig.

Rám írnak,aztán alig pár mondat és meghal a beszélgetés.

Miközben én érdeklődő vagyok,keresem a témákat,a másik fél olyanná válik,mintha nem is akarna beszélgetni

Egy szavas válaszok,felém nincs kérdés stb.

De közben ők írnak rám...ennek akkor mi értelme? 10/9 ilyen.



2023. okt. 2. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ilyen tapasztalatod van évek óta, az valóban fura. Mert igen, ez létezik, vannak ilyen beszélgetések. Vagy az van, hogy a másik többekkel is beszélget és csak egy vagy a sok közül, és más elviszi a figyelmét. Vagy eleve ilyen kommunikáció képtelen alakokat fogsz ki. De ha még egy találkozóig sem jut el a dolog, az fura.

Amúgy te vagy a nő, ha jól gondolom, igaz? Hány éves vagy?

2023. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Addigra látnak rólad képet és futva menekülnek, jogosan.
2023. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vissza sem írnak a nők, ha nagy ritkán igen akkor meg tényleg ez a végtelen érdektelenség, azt ott is hagyom.
2023. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-miért, nem nézi meg a képet az, aki jobbra húzza a másikat? Meg akkor sem, mikor ráír? Wtf?
2023. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te férfi vagy nő vagy? Miért erőlteted a csetelést amikor valójában találkozni akarsz?
2023. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

24 éves nő vagyok.

Képet alapból látnak rólam,az mindenkinek kint van a profilján.

Ezért sem értem..mondom 10/9 ilyen.

2023. okt. 2. 10:18
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Akkor te válogatsz rosszul és az ilyen buta fiúkat jelölöd be.
2023. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

És mi az istent lehet csinálni együtt ami egy idő után nem érződik úgy hogy "na megint ki kell találni valamit, mert különben max nézzük a tv-t"?


Volt nekem is ilyen csimpaszkodó nőm, folyamat agyalni kellett hogy mivel szórakoztassam, hova menjünk, neki saját ötlete nem volt. Amihez pedig nekem volt néha kedvem a haverozás, hobbik ahhoz neki nem, vége is lett.

2023. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-te miről beszélsz? Itt még a találkozóig sem jutnak el, nemhogy szórakoztatni kelljen.
2023. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Mert a pasik többsége kamus / dugni akar de mielőbb s amikor látja ez nem lesz meg akkor dobbant.

Szelektálj okosabban, vagy... vidd lejebb az elvárásaid lécét...

2023. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!