Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak anyukák (egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak anyukák (egyedülálló), illetve párkapcsolatban lévő nők kezdeményeznek nálam?

Figyelt kérdés
Én magamtól nem kezdeményezek senkinél, de időszakosan (kb negyedévente) szokott “jönni” egy nő, aki kezdeményez nálam.
2023. okt. 4. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom probalkoznak, mert szukseguk van pasira es a pasik altalaban nem szoktak lepni anyukakra
2023. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Amugy hol keresnek?
2023. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Írtam neked üzenetet.
2023. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Élőben megismernek vagy szimplán csak látnak párszor majd rám írnak facebookon.
2023. okt. 4. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Uuh akkor jó pasi lehetsz 35N anyuka <3
2023. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A te szinted nekik elég, annyira nem vagy nagy kaliber, hogy az egyedülálló nők is rád mozduljanak.
2023. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Kihasználni alkalmas vagy látszólag.
2023. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam nagy kalibernek. És igen, lehet van egy olyan benyomásom, mint akit könnyen meglehet vezetni. Egyébként ezek mind csinos nők voltak, olyanok akik kb akármikor tudnának maguknak fogni valakit, szóval nem tudom mit látnak meg egy ilyen pali(madár)ban, mint én.


Volt már egyedülálló is, aki rám mozdult, de az utóbbi kb két évben nem ez a tendencia. Kisgyerekes anyukák, párkapcsolatban élők csak.


Azt nem számolom bele, amikor a 18 éves csaj is rám ír, mert igen csak nagy a korkülönbség.

2023. okt. 4. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem anyukakènt írtam privátban mègsem kaptam vàlaszt.
2023. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolatban lévő nőket nem értem, de a szingli anyukák valószínű már úgy gondolkodnak hogy nincs mit veszíteni. Megpróbálják ha összejön összejön, ha nem nem.
2023. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!