Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyetemen egy felsőbbéves srác, de nem tudom hogy hogyan tudnék elkezdeni ismerkedni vele, tippek?

Figyelt kérdés

Igazából a gólyatábor alatt már beszélgettem vele és már akkor is felkeltette az érdeklődésemet, viszont volt párom és így nyilván nem tettem semmit. Azóta úgy alakult hogy már nincs párom. Elkezdődött az egyetem és amikor láttam a srácot zavaromban nem köszöntem neki, csak mosolyogtam. Most már félnék csak úgy köszönni neki.

Illetve sajnos nem egy szakra járunk, tehát elég ritkán látom, amikor meg igen akkor mosolyogni szoktam rá. Általában mindig van valaki körülötte, ezáltal néha nem merek ránézni/mosolyogni, tehát tartok tőle hogy nem érti a viselkedésemet.

Amúgy 22 éves vagyok, de nincs túl sok tapasztalatom ismerkedés terén, szóval nem tudom mitévő legyek.

Tudnátok segíteni?



2023. okt. 5. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress közös ismerőst!
2023. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez így tini probléma.

Köszönj neki, beszélgess! Nagy kislány vagy már, ilyen dolgot meg kell oldanod. Ráadásul nem is nulláról kezded, szóval hajrá!

2023. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2es igen tudom hogy ez ilyen tinis helyzet, de kapcsolatok terén kb tini szintén vagyok 🤣

Idén kezdtem el csak ismerkedni és emiatt még elég bénán megy

De amúgy köszönöm a bíztatást :)

2023. okt. 5. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nehezen megközelíthető, akkor akár írhatsz is neki, hogy láttad őt a minap, és eszedbe jutott a gólyatáboros beszélgetésetek, amikor is jól érezted magad vele, és kíváncsi vagy, hogy hogyan telnek a napjai stb.
2023. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fél merült bennem hogy írjak neki, de eddig nem tudtam hogy mit, szóval köszönöm a tippet 3as 😄
2023. okt. 5. 21:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne írkálj, élőben menj oda, ne gondolkozz, majd lesz valami.
2023. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig van körülötte valaki, és nem sétálhatok csak úgy oda
2023. okt. 5. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem.. ha a tökéletes alkalomra vársz, akkor már most felejtsd el az egészet.
2023. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem várok tökéletes alkalomra, csak könnyen zavarba jövök, és olyankor kicsit hülyeségeket beszélek, plusz ha sok ember van ott az nagyon megnehezíti a dolgot
2023. okt. 5. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj nincs, aranyos tud lenni ha a lány zavarba jön. Amúgy meg annyi, hogy odamész, és ha többen vannak félrehívod. Mondjuk a büféhez, h igyatok valamit.

Nem kelm elakadni. Az a baj sugárzik rólad, hogy igazából nem akarod az egészet, csak szeretnéd.

2023. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!