Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki azért nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azért nem jön össze valakivel, mert elhízott, akkor lényegében a belseje miatt nem jön vele össze, ugyanis igénytelen a testére?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a különböző kommentek hogy nem tehet róla mert hormonok miatt nem tud lefogyni meg társai. Ez nem igaz, én is nagyon el voltam hízva, a pajzsmiriggyemmel volt gond, mellékvesémmel volt gond, képtelen voltam lefogyni, elmentem orvoshoz, több orvoshoz is, különböző gyógyszereket, kezelést írtak fel, szigorú diétát és kemény sportot folytattam, mára 177 cm 74 kg vagyok és abszolút nem látszik hogy el voltam hízva..
2023. okt. 6. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Nem vonzó az ilyen ember számomra. Pár kiló plusz-mínusz nem zavar, de a pocakosság, az elhízottság igen. Ha csak arra kell gondoljak, hogy le kell feküdni egy ilyen emberrel, akkor undor fog el.
2023. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Kövér ferfiak értéktelennek.
2023. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

#1-el értek egyet. Sajnálom.


A szex nem működne soha, a nélkül pedig halott az intimitás halott a kapcsolat.

2023. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

A dagadt tokas ferfiak nem vonzanak. Ha meg undorodok vslskitol,azzal meg nem akarok szexelni. Szex nelkul meg a kapcsolat az nem lehet parkapcsolat.


A dagadtsag vsloban igenytelenseg,ami megit taszit.

N

2023. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Kár hazudni erről, meg lehet mondani szépen az igazat. Nem leszel attól felszínes, ha elmondod, hogy a szép, vonzó férfiak tetszenek, ugyanis mindenki ugyanígy van ezzel, maximum csak sokan hazudnak róla, hogy ne tűnjenek felszínesnek. De ez nem felszínesség, mert akkor mindenki felszínes. Így működik az ember.


Azért nem jössz össze vele, mert nem tetszik a dagadtsága. Ha szép, vonzó ember külsőre, de másban igénytelen, azt valahogy ezerszer jobban elnézik neki, pedig igénytelen valaki nem csak a testére, megjelenésére lehet.

2023. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!