Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Inkább választanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Inkább választanátok egy szűz férfit vagy inkább egy olyan férfit, aki volt többször prostiknál?

Figyelt kérdés

Többször olvasni, hogyha egy férfi szűz, az kizáró oknak számít. Ahogyan arról is olvasni rendszeresen, hogyha egy férfi már volt prostinál (mint kliens) az is kizáró ok.


De melyik üti a másikat? Melyik a nagyobb hátrány?


Most vegyük úgy, hogy egyébként más területen ugyanolyanok (magasság, testalkat, arc stb)



2023. okt. 7. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Inkább a szűz férfit választanám (30 év alatti nő vagyok)
Inkább a szűz férfit választanám (30 és 40 közötti nő vagyok)
Inkább a szűz férfit választanám (40 és 50 közötti nő vagyok)
Inkább a szűz férfit választanám (50 feletti nő vagyok)
Inkább a prostikat már látogatott férfit választanám (30 év alatti nő vagyok)
Inkább a prostikat már látogatott férfit választanám (30 és 40 év közötti nő vagyok)
Inkább a prostikat már látogatott férfit választanám (40 és 50 közötti nő vagyok)
Inkább a prostikat már látogatott férfit választanám (50 feletti nő vagyok)
Egyik sem zavarna, ezek számomra nem szempontok. Nem ezek alapján döntenék
Nem vagyok nő, csak kíváncsiságból olvasgatom a kérdést
39 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
45%
Engem a prostis dolog nem érdekel. Az viszont kizáró ha szűz. A tapasztalt férfiakat szeretem, akik tisztességesen meg tudnak dugni egy nőt.
2023. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
58%
Akivel jobban megértem magam.Én szűz férfivel biztosan nem kezdenék.Mondjuk engem nem érdekel, ha a férfi volt már prostinál kipróbálás, kaland szinten, de attól függetlenül normális és képes a monogám párkapcsolatra.
2023. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Kitana. ***** válasza:
36%
Szexuális tapasztalat szempontjából egyik sincs előrébb, tehát egyiket sem. Amúgy nem zavarna a prostis sem, ha csak egyszer elment kipróbálni, mert érdekelte, de aki csak prostikkal szexelt eddig, az ugyanaz a szint kb, mintha szűz lenne.
2023. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
37%
Egyikse.
2023. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
38%
Párom is meg én is szüzek voltunk mikor összejöttünk 21 évesen. Nagyon boldogok vagyunk azóta is, jó szexuális élettel, tehát nálam a szüzesség nem volt és (ha neadjisten úgy alakulna) később se lenne gond. A prostizás ütközik az elveimmel, az nekem nem fér bele. Hogy egyéjszakás kalandja stb volt, az nem érdekel. Viszont szexért fizetni szerintem nagyon gáz.
2023. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

#5


Nő vagy. Ezt soha nem fogod tudni megérteni. Egy nő pont úgy fogja megérteni a prostitúciót, mint amennyire egy férfi a menstruáció nehézségeit.


Ezért ebben a kérdésben erről nem szeretnék külön témát nyitni, mert most nem ez a lényege.

2023. okt. 7. 16:11
 7/60 anonim ***** válasza:
15%
Egyik sem kellene. Bőven van elég normális férfi, akinek nem kellett prostizni, és nem marok marcsa volt az egyetlen barátnője.
2023. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%

6

Elképzelhető, hogy teljes mértékben nem tudjuk megérteni a férfiak mindent elhomályosító kanosságát, de engedtesség meg, hogy ne akarjunk olyan férfival lenni, akinek a szexben nem számít a nő élvezete.

2023. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
67%
Ezerszer inkább legyen szűz, mint prostizo.
2023. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
33%
#8 Bocs, hogy kicsit az ördög ügyvédje vagyok, de te még nem hallottál olyanról, hogy egy párkapcsolatban élő vagy házas férfi totál önző, szar az ágyban, és nem érdeklik, hogy a nőnek jó-e?Nem hiszem, hogy az összes ilyen rossz szerető volt már prostinál.Egyszerűen nincs összefüggésben a kettő.
2023. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!