Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elitéltek egy olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitéltek egy olyan férfit aki prostikhoz jár inkább, mint hogy párkapcsolatot létesítsen egy olyan nővel aki nem is tetszik neki, csak kényszerből?

Figyelt kérdés
Muszáj néha elmennem egy ilyen nőhöz levezetni a feszültséget, ha már barátnőm ugy sincs, az a baj csak az ilyen szexbomba csajok jönnek be, de eddig nem sikerült találnom ilyet normális párkapcsolatra. Csak elhajtanak.

2023. okt. 9. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem az, hogy elítélem, emberileg kevesebbre tartom. Az indoklás mindegy.


Akkor nem gáz, ha örökké csak prostizik, és nem kezd kapcsolatot.

2023. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem izgat, úgyse lenne nálam esélye soha, szóval irreleváns, hogy mit csinál.
2023. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem teljesen mindegy ki hova jár. Valószínűleg soha nem lesz dolgom az illetővel.
2023. okt. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2023. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mindegy. Valószínűleg kevés a való életben egy neki tetsző nőhöz. Ezért fizet csak megkapja .
2023. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben semmi gond nincs hozzám is jár nagyon sok hozzád hasonló vendég.
2023. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el senkit sem, mindenki úgy keresi a maga boldogságát ahogy akarja, vagy tudja.
2023. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!