Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten miért van ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért van ennyivel több férfi a fiatalabb korosztályban mint nő, amikor elvileg európai nagyváros?

Figyelt kérdés

Elvileg. Tehát elvileg nem kínai se nem indiai nagyváros ahol sajnos szokássá vált a magzatok szelektív elvétele illetve még durvább dolgok. Másrészt meg ugye nagy város, világszerte több nő költözik fel vidékről nagyvárosba mint férfi.

De nem Budapest esetén, mert itt mégis azt látni hogy mindenhol sokkal több a férfi, különösen a fiatalabb korosztályokban. Miért?


2023. okt. 14. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én nem tapasztalom ezt a sokkal több férfi "problémát", pedig hosszú évek óta Pesten élek, sokszor megyünk bulizni, koncertre, ide-oda és egyáltalán nem tűnt sokkal többnek a férfi.
2023. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol több a fiatal férfi? Például a boltokban vagy a munkahelyemen elvétve van egy, az is foglalt és/vagy nem szimpatikus.
2023. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg népszámlálás tartottál Budapesten vagy ez honnan jött, ez az információ? Igen valóban több a férfi férfi wcbem és valóban több egy fürdőt férfi öltözőjében...
2023. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hol látsz szignifikánsan több férfit? Autószerelő műhelyben? Mérnökinfón? :D
2023. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Budapesten éltem huszonhárom éves koromig és szerintem több nőt láttam, mint férfit. Bár ez lehet annak tudható be, hogy milyen helyekre jártam (teázók, kávézók, könyvtárak, könyvesboltok, múzeumok, színházak, stb.), de szerintem a legtöbb helyre egyenlő arányban mennek a nemek.

25/N

2023. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem férfitöbblet, hogy a férfiak szórakozóhelyre járnak szex kapcsolatot keresve, a nőknek ugyanaz a tömege meg inkább otthon marad zabot hegyezni. A probléma itt nem a többlet vagy a keveslet hanem valami egészen más.
2023. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz 2014es adat de valóban mintha minimálisan több nő lenne Budapesten a 40 alatti korosztályban is KSH szerint..


[link]

2023. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!