Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a könnyebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a könnyebb, online társkeresőzni, vagy élőben ismerkedni? Melyik éri meg jobban? Melyikből valószínűbb, hogy párkapcsolat lesz?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Félévig voltam kapcsolatba, visszamentem a tinderre és ugyanazok az arcok vannak. Egy évvel a kapcsolatom előtt is ugyanazok voltak (Tolna megye és a szűrő 35km-re van beállítva). Ezeknek azért nincs pasijuk mert senki nem üti meg a mércét náluk, miközben a legtöbbnek valami proli állása van (az egyik pl autótakarító XD) és érdektelen, unalmas, buta emberek. Mindenképpen élőben kell csinálni a dolgot, a tinder csak a külsőségekre megy. Én is csak a szex miatt vagyok fenn, hébe-hóba van kapás, de ritka mert nem vagyok a top 10%-ba.

29F

2023. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb online ráírni valakire, mint élőben megszólítani és a társkeresőn megvan az az előny, hogy mindenki szingli és nyitott az ismerkedésre (elvileg, gyakorlatilag ez azért nem teljesen igaz). De így is azt mondom, hogy élőben érdemesebb inkább, abból előbb lesz kapcsolat. Szerencsével társkeresőn is összejöhet, de szerintem nem érdemes csak arra hagyatkozni.
2023. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Fhuu, én azt tapasztalom, hogy ha pasi vagy, akkor leginkább sehol nem könnyű. Élőben ha nem szórakozóhelyen vagy, hanem egy nyilvános helyen próbálsz leszólítani valakit, akkor tolakodónak és zaklatónak hisznek... Munkahelyen sem feltétlenül egyszerű, kezdjük ott, hogy sokan már home office-ban nyomják, illetve gyakran a férfiak a munkakörükből fakadóan inkább más férfiak társaságában dolgoznak. Marad az online tér, ahol meg 1 nőre jut 100 pasi, és ha nem vagy díszb..zi, akkor esélyed sincs kis túlzással. Átlagos kinézettel 1 évben 1 nőt ha összetudsz szedni Tinderen meg ezeken, akkor már lehet sokat mondok. Sajnos a közösségi média teljesen tönkretette a normális ismerkedést, mert félnek az emberek élőben ismerkedni. Sok pali töketlen, aki meg nem,mint én, arra hülyén néznek, hogy biztos zaklató. Buliban, koncerten, kocsmában a legjobb, ott átlagos külsővel is összeakadhat a tekinteted valakivel úgy, hogy meglegyen egyből a kémia. Persze ha nincs kivel eljárnod ilyen helyekre, akkor ez is kiesik, mint nekem... Pedig mikor elmegyek nagy ritkán, akkor flörtig minimum eljutok mindig. A nők meg igazából bármikor kaphatnak palit. Ez van sajnos.
2023. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Élőben, mert ha leszólítasz valakit, hogy mennyire szimpatikus és lenne-e kedve ismerkedni, az nagyobb benyomást kelt rá, mert ez objektíven több energia befektetést igényel, mintha társkeresőn írnál rá. Jó persze vannak olyanok akikhez élőben is sokan odamennek, de ha eleve tetszel neki, akkor nyert ügyed van, azt meg addig nem tudod meg, ameddig oda nem mentél hozzá.
2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Mondjuk ebben a leszólítom az utcán/metrón, mert szép volt a feneke sosem hittem, lány lennék nem értékelném, hogy megyek valahova, és valaki úgy dönt hogy rám nyomul.

2023. okt. 16. 18:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#15: Jó mondjuk nem is az utcára/metróra gondoltam vagy ha igen, akkor azért figyelni kéne, hogy most alkalmas lehet-e vagy nem annyira, viszont én annyira nem ajánlom. Leginkább szabadidős tevékenységek, suli, tanfolyamok stb érdemes idegeneket leszólítani, hogy nincs-e kedve meginni valamit veled.
2023. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Online-ban nagyobb(nak tűnik) a merítés, bár ez csak illúzió.

Való életben kisebb a merítés, töredéke, mégis nagyobb az esély, hogy az adott ismerkedésből kapcsolat lesz.

Na meg aztán más az, hogy azért ismerkedem, hogy vonzódjak (ez a netes társkeresés), vagy pedig vonzódom, és ezért ismerkedek vele (ez a való életbeli).

2023. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

De nem csak az utca van ám.

Nekem úgy lett barátnőm, hogy eltörtem a kezem, és ugye röntgenre kellett menni, helyes és kedves volt a röntgenasszisztens lány. Aztán pár hét múlva kontroll, megint röntgen, ugyanaz a lányzó volt, ugyanúgy barátságos, kedves. Elhívtam egy kávéra a szabadnapján. Ma már a feleségem 8 éve.

2023. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mit értünk könnyebb alatt. Randipartnert találni online sokkal egyszerűbb. Hogy milyen lesz az a randipartner, már más kérdés... Itt most nem arra gondolok, hogy az egyértelműen gáz alakokat kerülöd, hanem hogy vonzalomra sehogy nem tudsz szűrni. Ahhoz nem elegendőek a képek és az írás, annak még simán lehet az a vége találkozáskor, hogy aha, tényleg jól néz ki, normális, okos stb., de nincs szikra/kémia. Emiatt az élőbenre szavaznék. Csak ha úgy nincs lehetősége az embernek (nekem pl. nincs), akkor cseszheti.

Egyébként akikhez most vonzódom élőben (házasok :(), appon balra mennének. Egyikőjük legalábbis 100%, és pont ő vonz erősebben. Ezért is nehéz. Könnyen lehet, hogy kihagyod azt, akivel működne, és szerencsétlen módon sorra olyanokat választasz találkozásra, akikkel nem, aztán ebben egy idő után tökéletesen kiégsz, hogy mindig ez van, minden rendben a másikkal, csak kémia 0.

2023. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Élőben ahogyan a többiek is írják, leírom miért. Azért mert élőben még ha annyira arcra és külső megjelenésre nem is szimpatikus de ha szóba elegyedsz vele akkor nagyon gyorsan letudod vágni hogy stílusra és különböző belső tulajdonságokra vonatkozva milyen. Itt interneten akármelyik felületen de beszéljünk a társkeresőkről, ahogyan az előző kérdés alatt is ahová kommenteltem a 6. válaszoló leírta hogy ha az 1. fotóján nem vonzó akkor esélyt sem ad neki hogy beszélgessenek pár mondatot és ott 1-2 belső tulajdonság kiderüljön.

Magyarán ezért jobb élőben ismerkedni de felteszi magában ilyenkor a kérdést az ember hogy hol a legjavasoltabb.

2023. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!