Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok az eszkimó, kevés a fóka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az eszkimó, kevés a fóka?

Figyelt kérdés

Ti is úgy érzitek, hogy az ismerkedés elmúlt évtizedekben elterjedt formáinak leáldozott, mert a nagyon sok férfi közé betévedt egy-két nő vagy megriad és visszavonulót fúj, vagy azonnal elkel? Bár férfi vagyok, de ha megpróbálok a másik nem szemével látni, akkor egy olyan férfiakkal teli "börtönt" képzelek el, ahol a néha-néha betévedő ellenkező nemű már az ajtóban kap 5-6 adag ondóváladékot a szemei közé, ha pedig egy lépést is tesz befelé, már darabokra is szedték.

A kérdés adja magát: a nők hogyan élik ezt meg? Ők is szenvednek ettől a jelenségtől, vagy remekül megvannak egyedül? Elvileg ha nemcsak a társkeresőket nézzük, akkor már nincs ilyen durva férfitöbblet a társdalomban. Következésképp az egyedülálló, társkeresőre nem regisztráló nők vagy nem is szándékoznak párkapcsolatot kialakítani, vagy egyszerűen félnek bármi olyan közeghez csatlakozni, aminek köze van a "húspiachoz".



2023. okt. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ukrajnában kell nőzni ott pont fordítva van
2023. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Bár mostmár van párom, mikor szingli voltam, akkor is nagy ívben kerültem minden olyan dolgot, amiből az sugárzik hogy én direktben párt keresek. Azaz társkeresők, rapid randik stb kizárva. Számomra ezzel elvész ez egész varázsa. Plusz nagyon jól megvoltam egyedül is (nem érte meg nekem ezt feladni). Élőben ha úgy alakult a helyezet, nyitott voltam, barátkoztam, jártam társaságba, sok hobbim van stb.

Szerintem kb annyi srácnak tetszettem, ahányan nekem tetszettek (csak a metszet kicsi). Ez alapján, a fiú lennék is követném az elvet, hogy élőben alakul/alakítom, vagy élvezem egyedül az életet.

2023. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Fiatalkori férfitöbblet, nameg minden férfi korosztály a fiatalabb nőkre pályázik, és persze a háremek.

Ezek szülik a jelenséget

Nagyon sok az eszkimó, és kib@szott kevés a fóka ezek miatt

2023. okt. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A te nőhiányodnak a kezeletlen elmebetegség az oka.
2023. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem jó hogy válogathatok mert van miből.

Ez miért lenne nekem rossz?

Több lehetőség.

2023. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így nem kell megelégednem egy bolonddal vagy igénytelennel vagy sóherrel.

Olyat kapok amilyet szeretnék.

2023. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

20 éve más volt a helyzet. Ha jutott egy élősködő pasi aki enni járt hozzám, vagy ha én mentem akkor én vittem főznivalót akkor azt elfogadtam . De most más lett minden. Nem engedek be senkit a házamba, ha valaki szeret jókat enni és mesél róla elmondom hogy én is és imádom a házias dolgos férfiakat 👌

Nem kell szedegetnem a büdös zoknikat valaki után.

Magamnak főzök csak, el tudok menni vásárolni, tudok venni egy jó parfümöt vagy táskát . Nem tudom mihez kellene nekem egy férfi 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!