Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél manapság hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél manapság hány red flag után döntesz úgy, hogy megszakítod az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés adott, manapság kb hány red flag megtapasztalása után ér véget az adott emberrel való ismerkedés? Ezen kívül ami érdekelne még, hogy kinél mi az a dolog, amiért ghostingolni szokta a másikat? Illetve mi az a tényező amiért azonnal letiltanád és törölnéd a másikat, sőt akár fel is jelentenéd?

2023. okt. 19. 17:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
14%
Ejj de unatkozol bratyesz.
2023. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
0%

Vettel már a blue flagek miatt is morci


https://www.youtube.com/watch?v=Nxjkd1HQuzo

2023. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Mondja az, aki 2 perc után megjelenik random kérdésbe offolni. Értem én hogy te ostoba igénytelen vagy aki bárkit megdugna aki mozog, de akkor el lehet húzni innen a csába mert egyértelműen nem neked szól a kérdés!
2023. okt. 19. 17:13
 4/42 A kérdező kommentje:
Retardinvázió látom, jól van! Akkor én most lelépek a dolgomra egyelőre. Ha lesznek akik írnak értelmes választ, azoknak előre is köszönöm!
2023. okt. 19. 17:14
 5/42 anonim ***** válasza:
13%

4.


Ahhoz értelmes kérdés is kellene!

2023. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

Feljelenteni? Maximum, ha tudomásomra jut, hogy gyereket bántalmaz vagy ilyesmi, de pl. ha kiderül róla, hogy droggal kereskedik, nem folyok bele.


Nálam két olyan randi volt, ahol azonnal tiltottam a delikvenst. Az egyik egy idióta volt, aki első randin előadta, hogy ha majd együtt leszünk, mit tilos csinálom és mit tilos hordanom (ruha, ékszer) illetve kivel barátkozhatok és kivel nem.

A másik chaten és telefonon nagyon kedves volt, az első találkozáskor azonban fél órás beszélgetés után hirtelen átment agresszív állatba és elkezdett nyomulni, hogy ott és azonnal keféljünk a dunaparton. Máig csodálom, hogy hogyan tudtam kiszabadulni a kezei közül, mert erős és baromi agresszív volt, tépte a ruhámat.

2023. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha nagyon komoly red flag, akkor elég egy is. Inkább az összbenyomás alapján döntök. Nekem pl az is elég, ha megtudom, hogy megcsalta a volt párját. Ha amúgy normális, akkor megírom, hogy nekem ez nem fér bele, és részemről ennyi, ha utána még írogat és nem fogadja el a nemet, akkor már nem válaszolok, és tiltom, szerintem ez nem ghosting, de volt aki azt mondta erre, hogy az.
2023. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés már pont elég volt hozzá, hogy ghostingoljalak. (:
2023. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
8-as ez egy érdekes és elgondolkoztató hozzászólás. Feltételezem nem mezei trollkodás hanem van is alapja, jóindulatúan megelőlegezem neked ezt. Szóval kérlek fejtsd ki egy kicsit, úgy érzem valami hasznos gondolat születhet még ebből is.
2023. okt. 19. 17:33
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

Nálam fordítva a kèrdés hogy egyáltalán kivel tartok kommunikaciót fent vagy jutok el 2.randiig.

Redflagok

Cseten még ismerkedesnél megkerdezi milyen bugyi van rajtam. Tiltas törlés.

Vagy akivel megbeszéljük a hétvegi talit. Lemondja. Megbeszéljük a másik hétvégèt, pénteken hívom erre lemondja(mégcsak nem is ő hívott), megint tiltas törles.

Kiderül hogy látott màr az exemmel, ismer. Megint tiltás törlés. (Az exemet nem akarom a képbe a pletykákat meg semmit. Csak idegenekkel ismerkedem)

Valaki ugy hiv randira, hogy elmennék e hozzá. Tiltas törlés.

Valaki meztelen stb képet kér.tiltas törles.

Valakivel vidocseteltünk még csak de kérdezi mutassam lentebb is épp miben vagyok. Elköszönés tiltás.

Valaki allandoan csak csetelget velem személyesbe nem viszi át

Megint tiltás.


Na es akkor az elsők randik akik legalabb addig eljutottak hogy nem kell letiltanom es lehet velük csetelni és találkozunk.

Egy rakat olyam van aki fényévekkel rondább öregebb dagadtabb a valósagban, mint a képen volt. Igy megesett hogy meglattam köszöntem es mindtam hogy ne haragudjon nem erre számítottam,mennem kell. És még puszit akart kérni(nem találom a hányós smylet)

Volt aki randi után kontrollmániás lett ezer üzenet kikkel vagyok hol mit csinalok mikor írok, mikor irtam hogy épp ennék(szendvicseztünk a barinőkkel) hagyjon már, akkor is ezer uzenet tovabbra is, és agressziv dühöngőre váltott..(egyszer látott kb 20 perc randira)

Volt olyan aki egy incel balfék nyomi egyszerűen.

Aztán olyan is aki nőgyülőlő és a sérelmeit hallgattam. Aztán ahogy engem kritizál..

Hát olyan akivel akarnékmásodjára is találkozni, még nem találtam.

2023. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!