Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havervagy / Haver vagy rendezv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havervagy / Haver vagy rendezvényeken ( séták, túrák, partik, események ) lehet komoly kapcsolat céljából ismerkedni? Mi a tapasztalat? Vagy ugyanúgy foglalt nők jönnek el ilyenekre? Milyen az ivararány?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig egyszer voltam, barátnőm több, mint egy éve jár. Az "ivararány" szerintem egész jó. Amin voltam, ott szingli nők voltak, de inkább laza beszélgetés jellemző, nem nyomulós csajozás, vagy mély ismerkedés. A többség itt Pécsen ismeri egymást, vannak olyan csoportok, amik megkeresik egymást, mikor vége a programnak és együtt bandáznak. Annyi haszna mindenképp van, hogy befogadó társaság, könnyű egy-egy ilyen csapathoz csatlakozni. Nyitott jófej banda és nagyon vegyes, mind a korosztályt, mind az egyéniséget, hátteret tekintebevéve.
2023. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Magyarul ez nem igazából társkereső. Mert én most olyan ismerkedő programokat is nézek amiket úgy hirdetnek hogy társkereső rendezvények. Hülyét nem csinálnék magamból illetve nincs kedved idegenekkel jófejkedni sem.
2023. okt. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!