Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira gáz az,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira gáz az,ha egy normál alkatú férfinak extrém kövér nő a párja?

Figyelt kérdés
Én nem szégyenlem ezt,de sok megjegyzést kapok az ízlésem miatt.Anno,mikor nálam 110 kg-mal nehezebb kedvesem volt,úgy néztek minket az utcán,mintha a Holdról jöttünk volna.Ez nálunk ekkora csoda csak?

2023. okt. 21. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Itt Magyarországon minden csoda ami nem mindennapi.
2023. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert egyrészt undorító egy 3 mázsás mangalica, másrészt lehet 1 év múlva temetheted.
2023. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2 de kinek mi köze hozzá? Neki nem az.
2023. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem 3 mázsás,másrészt nem mangalica,hanem NŐ és Ember!
2023. okt. 21. 15:11
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
#3 És? Most azt kérdezte miért gáz. Hát ezért. Az más kérdés hogy kinek mihez ki köze.
2023. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
#2 durván fogalmazott, de igaza van. Ha valaki telt, az lehet nőies és szexi. De ha valaki 100kiló felett van, és mondjuk 165 cm, az egyáltalán nem egészséges. És szerintem nem normális az olyan fétis, ami a másik kárára megy. Mármint ha szeretem a párom, akkor nem akarom, hogy túlsúlyos legyen. Lehet mondani, hogy egészséges. Még talán az, ha fiatal.
2023. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy egészséges,ha valaki extrém kövér.De miattam egy nő sem lett kövér,aki volt ilyen partnerem,mindet kövéren ismertem meg.Másrészt számomra szépek,izgatóak,bár tudom ez furcsa lehet.
2023. okt. 21. 15:16
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Jajj, de édi kamukérdésecske.


Amúgy azért néztek, mert sokakban felmerült, hogy "Ez a nő mindjárt összeesik infarktusban, orvost kellene hívni!" esetleg azon gondolkodtak, hogy "ez a pici farkú csávó mit tud kezdeni egy ekkora nővel? hihi"

2023. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem kamukérdés.Amúgy elég egyszerű srác lehetsz....

A szexet megoldottam vele, és nagyon jó volt.

2023. okt. 21. 15:49
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, más néven Fatfan, mivel a 60-hoz közelítesz, neked már lefőtt a kávé. Ideje lenne végre beletörődnöd.
2023. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!