Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van minden potenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden potenciális partnerrel ennyi probléma? :D

Figyelt kérdés

Aki összejön valakivel azzal csak szimplán annyi történt, hogy a párja elhallgatott előle minden rosszat vagy hazudott?

Vagy csak szimplán én vagyok válogatós és mindenki rábólint olyan dolgokra ami mást lehet, hogy zavarna?


Most mondok pár furcsaságot, hogy mire gondolok és nyilván akinél túl sok furcsaság van, nem feltétlenül ezek hanem bármi, azzal lehet, hogy nem akar összejönni az ember. pl.: fideszes, azért az is egy nagy hátrány nem? Vagy picit kövérebb a kelleténél, túl sok pasival szexelt már, túl gyakran sértődik meg mindenen, volt már színesbőrű pasival, nem szeret takarítani, kicsit antiszoc viszont barátnőkkel imád berúgni, nagyon kényes az ágyban pl. nem szeret semmilyen pózt hátulról.

Ezek alapján szerintem be lehet lőni mire gondolok, nem írtam le egyébként egyik nő ismerősömet sem hanem teljesen random dolgokat soroltam.


Szóval mi van ezzel a párkereséssel, én botlok bele mindig túl sok defekttel rendelkezőbe vagy mások több dolgot néznek el mint én?


2023. okt. 21. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

"Vagy csak szimplán én vagyok válogatós és mindenki rábólint olyan dolgokra ami mást lehet, hogy zavarna?"


Írd le, hogy konkrétan miben vagy válogatós, mik azok a témák. És leírom, hogy ez nekem válogatósnak tűnik e vagy sem.

Na?

2023. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most, hogy így feltetted a kérdést, ha felsorolnám biztos nem gondolna senki válogatósnak. Köszönöm a segítséget.
2023. okt. 21. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jól válogatsz potenciális partnereket.
2023. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Olyat aki mindenben tökèletes nem fogsz találni :) mert hibátlan ember nincs
2023. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tökéletest keres utolsó csak nem ribizlit (ő szerinte) és retardáltat (ő szerinte és más szerint is ha mentális beteg). Azért nem nagy dolog rájönni.
2023. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Engem spec nem zavar hany es milyen partnere volt. Holt mindegy.

Igazabol a kutya sok esetben fajdalmas a nonek mert ott magyon melyre lehet menni. De a mehszaj erzekeny fajhat nekik. Azoval siman lehet h csak rovid a huvelye es fajna neki.

Nem szeret takaritani. Mar ne haragudj de ha takaritono kell akkor dizess alkalmazottat. Ha egyutt eltek hazimunkamegosztas van te takaritasz o foz es mos. Ennyi.


Meglatasom azerint kenyes valogatos vagy..

2023. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok dolog üti egymást. Pl ne legyen fideszes, de ne is legyen színesbőrű exe. Ezzel egyszerre zárod ki a fideszeseket meg a balosokat-libsiket. Maradnak a jobbikos vagy a mi hazánkos csajok.

Takarítani senki nem szeret. Csak muszáj.

2023. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Retaldált igények. Meked egy programozható robotra van szükséged, nem nőre.
2023. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezekből van ami semennyire sem számít, van ami leírhatatlanul nagyon.

Személyiségben a jellemzonásom szokások, mint az antiszoc, meg berugós semleges. Így szereted. Azért potenciális parrner, mert ez is része... ha neked nem, akkoe nem potenciális. Hogy kivel, mit szexelt, semennyire sem számít. Az nem ő, nem a személyisége. Fideszesség is olyan, hogy nem lehet potenciális partner. Még értelmes fideszessel nem találkoztam, és nem is fogok, mert nincs. Akkor hogy lenne potenciális partner? Ez a kettő kizárja egymást.


Főleg erre a 3 kategóriára boik szét minden. Nos ahogy látod, az egyik kategória kizárja a potenciáliságot, egy másik teljesen független ettől, lényegtelen, a harmadik pedig csak, hogy neked ki a megfelelő. Szóval rosszul értelmezed azt, hogy mi a potenciális partner. Olyat is annak látsz, aki nem az, csak még nem tudod róla. Pl nem potenciális partner, aki az utcán szembe jön, csak potenciálisan potenciális partner, és pl amint kinyitja a száját és látod, hogy felszínes, mint a papír, buta paraszt, arrogáns, gondolkodni képtelen, vagy rosszabb, fideszes, rájössz, hogy nem volt sose potenciális partner, csak a múltadból tekintve lehetett volna akár az is, ahogy 8 milliárd, mivel nem ismered őket. Ez igazából egy önismereti játék. Ismered-e már magad és az életed annyira, hogy nem hívod potenciális partnernek a kis balukát is, csak azért, mert még semmit sem tudsz róla.

2023. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!