Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli, külsőleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli, külsőleg az alsó 20%-ba tartozó férfiak milyen gyakran tudnak összehozni randit Budapesten sima ingyenes társkeresőről?

Figyelt kérdés

Kicsit felkaptam a vizet múlt hétvégén amikor megtudtam, hogy az a srác aki talán a legelőnytelenebb külsejű volt az osztályomban, most 1-2 éve Berlinben él, és 3 hetente összehoz egy randit. Igaz, párkapcsolata nem jött össze, de a randikat azokat hozza futószalagon.

A srác paraméterei a következőek: 160 centi, vézna, őszül, csúnya az arca, sosem volt barátnője, tehát egy tökéletes anti-férfi.

Az ilyen férfiak milyen gyakran tudnak összehozni randit mondjuk Budapesten? Akik tényleg az alsó 20, de lehet akár az alsó 10%-ba tartoznak külsőleg?

Legjobb tudomásom szerint itt az ilyeneknek errefelé szökőévente sincs semmi match-ük, vagy bármilyen válaszadási rátájuk nőktől. Akkor mi a franc van Berlinben? Punciból van a kerítés?


2023. okt. 22. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
🥱🥱🥱🥱
2023. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Őket kérdezd meg. Én most komolyan honnan tudjam?


Mondjuk te tudod, úgyhogy nem is értem minek tetted fel a kérdést.



"Legjobb tudomásom szerint itt az ilyeneknek errefelé szökőévente sincs semmi match-ük, vagy bármilyen válaszadási rátájuk nőktől."


Egyáltalán miért velük foglalkozol, bi/gay vagy, vagy a 20%-os kinézetű pasikhoz tartozol?

2023. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért vicces mert kb az összes külföldi blackpill fórumon azt olvastam hogy Kelet Európa sokkal jobb terep mint nyugat ilyen szempontból és nyugati oldalakon olyanokat írnak hogy emiatt pl Budapestre akarnak jönni nőzni.


Szóval papíron egy Berlin nehezített terep, főleg egy kelet európai külföldi számára, úgyhogy az ismerősöd valamit jól csinál.

2023. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hogy tudtad ezt meg?
2023. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

30 év körül tudhatnád hogy nem a külső számít. Az max 30%.

Belső értékek, célok, jövőkép, humor és kreativitás pl?

Ez viszi a prímet a nőknél, bárki bármit is mond. :D

Az a baj hogy a legtöbben nem tudnak többet kinyögni magukból, hogy: "Szia, mizu? Akarsz b.szni?". :D

2023. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

0, azaz nullát. Ehhez nem kell még a legalsó 20%-ba se lenni. Persze, ha a 150 kg-s,igénytelen nők is bejönnek, akkor lehet van rá esély.

Egyéb esetben nincsen. Átlagos külsővel sincs esélyed, nemhogy még lejjebb...

2023. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"külföldi blackpill fórumon azt olvastam hogy Kelet Európa sokkal jobb terep mint nyugat ilyen szempontból"

Akkor ennek a pasinak aki 160 centis, csúnya, kopaszodó, őszülő, Szméagol külsejű férfinak hogy jön össze ennyi nővel randija Nyugaton? Miért adnak egyáltalán neki esélyt a nők? Amikor ráadásul csak egy bevándorló is ugye.

2023. okt. 23. 00:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyi hogy pénze van, évi bruttó 100 ezer Euro kb, tapasztalt mérnökként, de Németországban ettől nem dobnak hátast.
2023. okt. 23. 00:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ezeket róla?
2023. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Amikor ráadásul csak egy bevándorló is ugye"



A nok, akikkel randizik, azok is bevandorlok, csak Azsiabol, Afrikabol. Azoknak talan eleg a 100 ezer euro.



Nyugaton azert konnyebb, mert tobb az Azsiabol, Afrikabol erkezett, bevandorlo hatteru csaj.



39F incel

2023. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!